Format atarken sol üstte _ işareti yanıyor

Sukunet1379

Centipat
W7 32 Bit işletim sistemini 64 yapmak istettim işlemcim vs destekliyor. BIOS'tan USB ilk sıraya alıyorum. Başlarda legacy Boot of UEFI media hatası aldım UEFI vs GPT olmak üzere. Olarak Rufus'tan yazdırdım. Elimde 2 USB farklı olarak ikisini de deniyorum. Sol üstte - işareti sürekli yanıyor. BIOS'u sıfırladım. Format başlangıcıına gelmiyor. Bilgisayar açılışta bir problem yok. Normal günlük olarak kullanıyorum. Sorun neyden kaynakllanıyor olabilir? Çok araştırdım çözüm bulamadım. Ki zaten netten hiçbir soruna çözemedim. Umarım bu çözülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus'dan MBR olarak yazdırın. Bios üzerinden de BOOT seçenekleri altında Other OS seçili olması lazım. Anakart modelinizi söylerseniz tam yerini ve ismini söyleyebiliriz.

Hocam resimdeki biosu kullanıyorum k.bakmayın biraz bilgisizim mbr olarak yaptım olmadı tekrar aynı sol üstte - işareti sürekli yanıyo @Ali CEYLAN bide hocam bahssetiğiniz OTHER OS bulamadım
anakartımın modeli
Manufacturer ASUSTeK Computer INC.
Model P5G41C-M LX (LGA775)

Dosya Ekleri

• 537f8727-a211-4ad9-b80f-40a46eeeda8a.jpg
    537f8727-a211-4ad9-b80f-40a46eeeda8a.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 76
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı