Silinen dosya nasıl geri getirilir?

Frizie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar LoL'ü bırakmadan önce (geçen hafta) "leageofeverything" adında bir dosyanın içindeydi. Şu an LoL'ü geri yüklüyorum. Az önce lifetaker diye bir dosya açtım ve kurulumu oraya yaptırıyorum. Ancak şu anda leagueofeverthing klasörü geri geliyor. Az önce geri sildim ve şu anda gelmedi. Acaba nedeni ne olabilir? (bir de sanırım bu bilgisayarınızdaki hiçbir şeyin silinmediğinin canlı bir kanıtı oldu)

Arkadaşlar LoL'ü bırakmadan önce (geçen hafta) "leageofeverything" adında bir dosyanın içindeydi. Şu an LoL'ü geri yüklüyorum. Az önce lifetaker diye bir dosya açtım ve kurulumu oraya yaptırıyorum. Ancak şu anda leagueofeverthing klasörü geri geliyor. Az önce geri sildim ve şu anda gelmedi. Acaba nedeni ne olabilir? (bir de sanırım bu bilgisayarınızdaki hiçbir şeyin silinmediğinin canlı bir kanıtı oldu)

Kankam dosya oluşturması normal bir şey kolayca oluşturabilir bunu büyük ihtimal LoL'ün kendisi oluşturuyor kullanacağı için.

Hayır olusturucaksa benim seçtiğim dosyanın içinde oluşturur. Başka bir dosya oluşturmaz.

Kankam oyunun kodunu yazan sen değilsin ya kurduğun uygulamalar Regedit, başlangıç gibi daha çok yerlere dosyalar, dizinler oluşturur zaten ve gereklidir. Gerekli izinlerini kendin ayarlayabilirsin zaten.

Geri
Yukarı