Format atarken SSD gözükmüyor

AGOP

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
USB'ye Windows 10 hazırladım hatta yanlış bir şey yapmamak için Technopat'ın YouTube kanalından da yardım aldım. SSD sorunsuz sistemde çalışıyor, oyun oynuyorum drop falan yok yani kısacası SSD'de sıkıntı yok. USB ile format atarken SSD gözükmüyor sistem laptop ve CD room u yok ama tanıdık bir abi var ona götürdüm harici CD room ile format atarken SSD gözüküyor nerede hata olabilir yardım ederseniz çok ama çok sevinirim. 1909 sürümüne geçmek için uğraşıyorum.

20191122_021047.jpg

20191122_021254.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'ye Windows 10 hazırladım hatta yanlış bir şey yapmamak için Technopat'ın YouTube kanalından da yardım aldım. SSD sorunsuz sistemde çalışıyor, oyun oynuyorum drop falan yok yani kısacası SSD'de sıkıntı yok. USB ile format atarken SSD gözükmüyor sistem laptop ve CD room u yok ama tanıdık bir abi var ona götürdüm harici CD room ile format atarken SSD gözüküyor nerede hata olabilir yardım ederseniz çok ama çok sevinirim. 1909 sürümüne geçmek için uğraşıyorum.

Eki Görüntüle 463965
Eki Görüntüle 463966
Kullanmış olduğunuz İSO da problem var. SSD sürücelerini bulamadığı için kurulum yapamıyorsunuz. Mediacreation Tools İSO yu indirip rufush ile yazdırın.

Kullanmış olduğunuz İSO da problem var. SSD sürücelerini bulamadığı için kurulum yapamıyorsunuz. Mediacreation Tools İSO yu indirip rufush ile yazdırın.
Ağa zaten aynı şeyi yaptım bu olayla karşılaştım.
Sorunum çözülmedi yardım edebilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bu tarz bir hata aldığımda, kurulum diskimin MBR olan bölüm düzenini GPT(UEFI)'ye çevirmiştim ve sorun çözülmüştü. Belki şans eseri bir çözüm de olabilir bu. Windows'un kendi sitesinden indireceğiniz .iso dosyalarını kullanmaya özen gösteriniz. 32Bit yerine 64Bit kurulum yapınız ve BIOS ayarlarınızı doğru şekilde ayarladığınızdan emin olunuz. Rufus ile yazdırırken bir sıkıntı çıkmış olabilir yeniden yazdırınız lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı