Çözüldü Format Atarken USB Üzerinden Kurulum Başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 2700K-SAPPHIRE RX 580-20 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-480 GB SSD
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
RAM
4 Gb
SSD veya HDD modeli
320 GB HDD 120 GB SSD
Ekran kartı
GT 210
Anakart
ECS G41 TR 3
İşlemci
Q8200
Windows 10 LTSB sürümü kuracağım yeni SSD aldım fakat USB bellek ile format atmak istedim. F11'den seçtim SanDisk Cruzer Blade USB aygıtımı fakat kurulum başlamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu şu şekilde çözdüm bir türlü boot ettiremedim Windows 7 kurdum ardından hemen açtığımda boot etmişti Windows SSD tanımamış büyük ihtimal ondan etmedi.
Rufus ile MBR olarak yazdırın ve altta da eski BIOS düzeltmesi tiki işaretli olsun.

Hangi program ile yazdırdınız? Rufus ile yazdırdıysanız MBR mı GPT olarak mı yazdırdınız? Yüksek ihtimalle sisteminiz legacy ve UEFI bir USB ile boot etmeyi deniyorsunuz.

Rufus ile yazdırdım. MBR ile yaptım hocam.

Rufus ile MBR olarak yazdırın ve altta da eski BIOS düzeltmesi tiki işaretli olsun.

O tik tam olarak nerede hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki aldığınız hata nedir?

Hata vs almıyorum sadece F11 basıp oradan boot etmek istediğim USB seçiyorum orada yazıyor devam etmek ya da boot etmek için tuşa basın diyor fakat basıyorum herhangi tuşa çalışmıyor başka klavye denedim.

Hata vs almıyorum sadece F11 basıp oradan boot etmek istediğim USB seçiyorum orada yazıyor devam etmek ya da boot etmek için tuşa basın diyor fakat basıyorum herhangi tuşa çalışmıyor başka klavye denedim.

Başka porta takmayı denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı