Format atılan bilgisayarda Windows 7 key nasıl bulunur ?

BABASCARFACE

Hectopat
Daha fazla  
Kullanmadıgım Acer 5741g windows 7 home vardı. Format atılınca alt tarafındaki key de silindiğinden orijinal kullanamadım. Recovery CD'si elimde mevcut ama recovery klasörü silindiğinden işime yaramıyor. Asıl konuya gelirsek Windows 10 çıkınca ücretsiz geçmek için yalnız yeni bilgisayarımda bu keyi kullanmak üzere bulabilirmiyim? Yada keyi buldum yeni bilgisayarımda kullanabilir miyim? Yetkili servis ve microsoft aradağımda key alt tarafta silindiyse bulamazsınız dediler ancak yetkili servis bize yollarsanız recovery tekrar kurarız dedi. Eğer keyi kullanabileceksem recovery kurdurmak için yollarım. Servise yollamadan programla bulabilir miyim? Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulsan bile o key OEM olduğundan farklı bir bilgisayar için kullanılamaz.
Servise gönderip recovery ile kurdurtmanı ve orijinal öneririm.
(Orijinal olan her program korsan olan her programdan iyidir.)

Teşekkürler kullanmadığım bilgisayar sırf keyi işime yarar diye recovery yaptıracaktım ama madem kullanamıyorum gerek yok. İndirimleri takip edip windows 10 doğru gideceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı