Çözüldü Format atılırken bilgisayara bir şey olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. İkinci el ASUS Vivobook Pro 17 Laptop aldım. Bilgisayarcı hiç format atmadan falan bana verdi. Elimde format USB'si var ama format atmaktan korkuyorum. Bilgisayara bir şey olur mu acaba?

Çözüm
Merhaba. Format atmak bilgisayara herhangi bir zarar vermez. Bilgisayarı fabrika ayarlarına çevirecekmişsiniz gibi düşünebilirsiniz.
Çok fazla dert etmeye gerek yok. Bu videoyu izle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemler aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. İkinci el ASUS Vivobook Pro 17 laptop aldım. Bilgisayarcı hiç format atmadan falan bana verdi. Elimde format USB'si var ama format atmaktan korkuyorum. Bilgisayara bir şey olur mu acaba?

Korkuyorsan sıfırlayabilirsin bilgisayar konusunda tecrübelendiğinde ileride format atabilirsin.

Şu anda format atıyorum. Gaza geldim de bir an. Umarım hiçbir şey olmaz.
Olmaz olmaz videolara bakabilirsin. En fazla olacak şey İSO bozuk çıkması onu da yeni İSO yakarak (yazdırarak) halledersin. BİOS güncellemesi değil ki bu tehlikeli olsun :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı