Format atılırsa volume lisans gider mi?

• Konuyu başlatan xvyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 55

xvyz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar format atmak istiyorum ama lisansın kalan ömrü 87 gün diyor ve anladığım kadarıyla bu lisansın sahte olduğunu gösteriyor. babam bir arkadaşına yaptırmıştı Windows 10 kurulumunu ve bir ara lisans gitmişti bilgisayarda. Ama sonra geri gelmişti (lisans türü volume) format atarsam, Windows gidecek mi?

Arkadaşlar format atmak istiyorum ama lisansın kalan ömrü 87 gün diyor ve anladığım kadarıyla bu lisansın sahte olduğunu gösteriyor. babam bir arkadaşına yaptırmıştı Windows 10 kurulumunu ve bir ara lisans gitmişti bilgisayarda. Ama sonra geri gelmişti (lisans türü volume) format atarsam, Windows gidecek mi?
Evet yüksek ihtimalle KMSpico kurmuştur. Normal şartlarda etkinleştirdiğin an anakarta gömülür.
Orjinallerde komut istemine slmgr /xpr yazınca kalıcı olarak etkinleştirildi uyarısını alması lazım.
1710954769417.png

Evet yüksek ihtimalle KMSpico kurmuştur. Normal şartlarda etkinleştirdiğin an anakarta gömülür.
Orijinallerde komut istemine slmgr /xpr yazınca kalıcı olarak etkinleştirildi uyarısını alması lazım.
Eki Görüntüle 2145978

Evet Haziran'da sonra eriyor merak ettiğim şey format atarsam Windows gidecek mi bir de KMSpico ne demek.

Evet Haziran'da sonra eriyor merak ettiğim şey format atarsam Windows gidecek mi bir de KMSpico ne demek.
Evet dedim zaten cevap olarak. Gider 30 gün sonra etkinleştir denen illet yazı önüne çıkıp durur. KMSpico korsan serverdir. CMD ile aktive edilir. Aktive edince seni microsoft serverlerinden çıkarıp kendi serverine bağlar dolayısıyla korsan windows kullanmış olursun. Korsan windows da tehlikeli bir şeydir.

@xvyz En iyisi 30-40 TL'ye satılan OEM keylerden almak. Etkinleştirmek için kod verirler. O kodu girdiğin zaman lisans anakartında gömülü olarak durur. Ve format attıktan sonra hiç bir şekilde gitmez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı