Format atılmıyor

Makala

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara format atmak istiyorum, genelde atarken hiç sıkıntı çıkmazdı direkt formatı atardı ama bugün baktığımda fotoğraftaki yer geldi ve normalde bu gelmezdi, ne yapmam gerek eski haline döndürmem için? Bilgisayar hakkında çok fazla şey bilmem o yüzden ona göre yorum atarsanız sevinirim.

Resim yok hocam.

Sıfırlama kısmından yaptığınız şey format değildir bu arada. Format dediğimiz şey temiz kurulumdur. USB belleğe Windows 10 imajını yazdırıp boot edersiniz. Sonrasında baştan temiz kurulum yaparsınız.

Resim yok hocam.

Sıfırlama kısmından yaptığınız şey format değildir bu arada. Format dediğimiz şey temiz kurulumdur. USB belleğe Windows 10 imajını yazdırıp Boot edersiniz. Sonrasında baştan temiz kurulum yaparsınız.

Bilgisayara format atmak istiyorum, genelde atarken hiç sıkıntı çıkmazdı direkt formatı atardı ama bugün baktığımda fotoğraftaki yer geldi ve normalde bu gelmezdi, ne yapmam gerek eski haline döndürmem için? Bilgisayar hakkında çok fazla şey bilmem o yüzden ona göre yorum atarsanız sevinirim.

Şey pardon resim yüklenirken bir hata olmuş. Normalde hep buradan format atardım ben dediğiniz şeyleri yapmayı hiç bilmem yani şu seçeneklerden yapamaz mıyım bir şeyler?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    20,4 KB · Görüntüleme: 25
Yaparsınız fakat pek önerdiğim bir yöntem değil, çoğu zaman da stabil olmuyor. Normal temiz kurulum yapmak oldukça kolay. Aşağıdaki bağlantıya göz atmanız yeterli. Video vesaire de var. Her türlü yapacağınıza inanıyorum.

Geri
Yukarı