Format atma takıntısı

@İtheidd, hayır, delirmediniz 😁 vaktinizin ne kadar değerli olduğunu hatırlayın.

Hocam şu birkaç aydır ev iş hep belki de bu yüzden bu takıntı oluştu.

Aynen kanka ben geri yükleme yapabiliyorum sadece flash formatı yazdırmak kurmayı gerçi flash yazdırmayı yapsakda yeter ya.

Hocam çok ama çok kolay bir işlem YouTube üzerinde Recep Baltaş'ın çektiği videolarla 2 saniyede halledersiniz (bağımlılık yaparsa benden bilmeyin😁)

Bilgisayar kullanmayı bir süre bırakıp psikolojik destek almalısın.
Hocam bunun için psikoloğa gitmek bile beni üzüyor gerçekten niye böyle saçma salak bir takıntım var bilmiyorum

Bende aynı takıntılıydım. Günde 3-5 defa falan format atıyordum. Belirli bir süre uzaklaş bilgisayardan. Başka uğraşlar bul kendine zamanla geçiyor.

Hocam şu birkaç aydır ev iş hep belki de bu yüzden bu takıntı oluştu.

Hocam çok ama çok kolay bir işlem YouTube üzerinde Recep Baltaş'ın çektiği videolarla 2 saniyede halledersiniz (bağımlılık yaparsa benden bilmeyin😁)

Zaten geri yükleme yapa yapa kafayı yedim belki bir format atsam rahatlarim ufak bir dosya geç açılsa Windows geri yükleme yapıyorum 😂

Arkadaşlar an itibarıyla kafamda bitirdim gibi durumu ve bu durumu yaşayan insanlar için ufaktan nasıl yaptığımı anlatmak istiyorum çünkü çok zor bir takıntı olay tamamen kafada bitirmek şu an da Windows 10 kurarken milyonlarca şeye gözüm çarptı beynim dedi ki işletim sistemi yine bozuk ama ben beynim bana bunu her hatırlattığında gittim film izledim dışarıda 2-3 dakika hava alıp içeri geldim kısacası beyniniz sizi değil sizin beyninizi yönetmeniz gerek umarım kimse yaşamaz ve buradan yardım almak zorunda kalmaz ben yine de not olarak bırakayım.

Hocam ne durumdasınız? Son mesajınızı attığınızdan beri dürtüye kapılıp format attınız mı? Geçmiş olsun…

Hocam ne durumdasınız? Son mesajınızı attığınızdan beri dürtüye kapılıp format attınız mı? Geçmiş olsun…

Hocam çoktan geçti gitti büyük ihtimalle tamamen can sıkıntısı ve işsizlikten yaptığım bir şeydi şu an genel olarak umurumda bile olmuyor ki format bile atmıyorum.

Merhaba öncelikle hayatınızda duyacağınız en saçma ve en garip takıntıya sahibim bilgisayarda en ufak bir donma veya kurarken en ufak garip bir şey ki garip dediğim şey de BIOS'ta ekranın çok ufak dalgalanması vs. yani psikolojik bir rahatsızlık mı bilmiyorum ancak hayatım gayet normal takıntılı biri de değilimdir sadece format atarken böyle durumlar yaşıyorum. Gün içinde 50 kez "tüh be böyle bir sorun yaşandı kesin ama kesin işletim sistemi bozuk kurulacak şimdi" diyorum ve yeniden format atıyorum. Bu takıntıya sahip olmuş ve atlatmış biri varsa veya bir şeyler önermek isteyen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Bir günde 5 kere Arch Linux kurmaya çalışıp SSD'yi ağlattıktan sonra sizi daha iyi anladım. 3 ayda 10 kere format falan attım. Tipik bir Linux kullanıcısıyım artık.

Hocam çoktan geçti gitti büyük ihtimalle tamamen can sıkıntısı ve işsizlikten yaptığım bir şeydi şu an genel olarak umurumda bile olmuyor ki format bile atmıyorum.

Gayet iyi

Geri
Yukarı