Format atmadan SSD'yi çıkarılabilir mi?

ahmet672117

Hectopat
Merhaba, bilgisayara format atarken Windows'u 1TB M.2 SSD'ye kurdum ve 240 GB olan bir SSD daha sistemde takılıydı. Bu 240 GB olanı başka bir PC'de kullanmam gerekiyor ancak bu SSD'yi çıkarınca PC açılmıyor. Ama ben Windows'u 1 TB olana kurdum. Tekrar format atmadan bu 240 GB olan SSD'yi nasıl sistemden çıkarabilirim?

Merhaba, bilgisayara format atarken Windows'u 1TB M.2 SSD'ye kurdum ve 240 GB olan bir SSD daha sistemde takılıydı. Bu 240 GB olanı başka bir PC'de kullanmam gerekiyor ancak bu SSD'yi çıkarınca PC açılmıyor. Ama ben Windows'u 1 TB olana kurdum. Tekrar format atmadan bu 240 GB olan SSD'yi nasıl sistemden çıkarabilirim?
Windows'u 240 GB'lik SSD'ye kurmadığınıza emin misiniz?

Format attıktan sonra bazı işletim sistemi dosyaları yanlışlıkla SSD'ye kurulmuş olabilir. İşletim sistemi tarafından gizlenen dosyaları gösterme özelliğini açıp bir daha kontrol edebilir misiniz?
PC açılmıyor derken hiç mi görüntü gelmiyor yoksa BIOS'a falan girebiliyor musun?
100 mb kullanılan alan olduğu yazıyor bunu diğer ssd ye atabiliyormuyum format atmamam gerekiyor pcye.

Geri
Yukarı