Format atmak için USB seçince sistem tepki vermiyor

İcardiemir99

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir sorunum var ben aynı herkes gibi USB Windows 10 yükledim bilindik yöntemle ondan sonra BIOS ekranına girdim temiz kurulum atmak için. Ama UEFA 1 kendi USB tıklıyorum ama hiç tepkime vermiyor seçiyorum çıkıyorum yine masaüstü geliyor kurulum ekranı gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bir sorunum var ben aynı herkes gibi USB Windows 10 yükledim bilindik yöntemle ondan sonra BIOS ekranına girdim temiz kurulum atmak için. Ama UEFA 1 kendi USB tıklıyorum ama hiç tepkime vermiyor seçiyorum çıkıyorum yine masaüstü geliyor kurulum ekranı gelmiyor.

Kullandığınız işletim sistemi UEFI mi?

Bilmiyorum hocam videoda ne diyorsa onu yaptım

Bilmeniz lazım hocam hatanın kaynağı tam da orası zaten. Yeni nesil bir bilgisayar kullanıyorsanız bilgisayarınız UEFI destekliyordur. Eğer ISO yazdırırken MBR seçtiyseniz bilgisayarınız USB'yi görmez. Attığınız video çok da açıklayıcı değil. Aşağıdaki rehberden yardım alın.

Buradan güncel Windows 10 ISO'yu indirin:

Bu rehberle de kurun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan güncel BIOS'u indirin:

Bu rehberle de kurun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep Hocam ISO olmasın :D

Geri
Yukarı