Format atmakla yok olmayan OC işlemi nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan EBD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 386
İşlemci ve RAM'leri BIOS üzerinden yapıyorsunuz onlar formattan etkilenmezler. Ekran kartına OC'li mod atabilirsiniz. Ancak çok büyük ihtimalle kartınız çöp olacaktır benden söylemesi. OC tehlikelidir, özellikle karta mod atarsanız %100 gümleyecektir.

Şunların hepsini tek konu üzerinde soramıyor musunuz? Cevaba gelirsek eğer, BIOS üzerinden yapılan hız aşırtma format ile değişmez. Ekran kartınıza hız aşırtma yapmak istiyorsanız format attıktan sonra tekrar yapmalısınız.
TEK KONU.png

Şunların hepsini tek konu üzerinde soramıyor musunuz? Cevaba gelirsek eğer, BIOS üzerinden yapılan hız aşırtma format ile değişmez. Ekran kartınıza hız aşırtma yapmak istiyorsanız format attıktan sonra tekrar yapmalısınız. Eki Görüntüle 860806

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Bu sorunun cevabına gelecek olursak, ben tek konuda sormuştum hepsini ancak sevgili yöneticilerimiz böyle uygun görmüş olacak ki hepsini ayrı konulara bölmüş ve üzerine bana ceza vermişler bir konuda birden fazla soru sormayın diyerek. Sonuçta tek bir konu üzerine soruyorum soruları bana biraz mantıksız geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı