Format atmaya çalışırken "daha fazla alana ihtiyacımız var" hatası

Classen

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler. Alttaki görseldeki gibi bu sorunun çözümü nedir? Bir sürü oyun sildim flashta yerde var format atamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20240120_235510.jpg
    IMG_20240120_235510.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 35
W10 ISO siteye girin. F12 sonra CTRL+Shift+M yap. Mobil görünüme geçicek. Sayfayı yenile direkt ISO dosyasını indirebiliyorsun. Sonra Rufus programı ile oluştur. Sen bunları yap, olmazsa yardımcı oluruz.

Hocam merhaba, flash ile format atmayı dener misiniz?
Flash bellek takılı zaten ama olmuyor nedense rufusla alakalı olabilir mi dosya sistemi ntfs olarak gözüküyor fat32 gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz?

W10 ISO siteye girin. F12 sonra CTRL+Shift+M yap. Mobil görünüme geçicek. Sayfayı yenile direkt ISO dosyasını indirebiliyorsun. Sonra Rufus programı ile oluştur.
Hocam öyle yaptım zaten ama olmadı rufuslamı alakalı acaba kafam allak bullak

W10 ISO siteye girin. F12 sonra CTRL+Shift+M yap. Mobil görünüme geçicek. Sayfayı yenile direkt ISO dosyasını indirebiliyorsun. Sonra Rufus programı ile oluştur.

Flash bellek takılı zaten ama olmuyor nedense Rufus'la alakalı olabilir mi dosya sistemi NTFS olarak gözüküyor FAT32 gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz?

Hocam öyle yaptım zaten ama olmadı rufuslamı alakalı acaba kafam allak bullak.

Hocam tekrardan merhaba, maalesef bu konuda çok bir bilgim yok kusura bakmayın.
İyi sosyaller.

Hocam attığınız fotoğraf kendi kurulum programına ait. Şuan elinizde ISO dosyası mevcut mu?

Hocam attığınız fotoğraf kendi kurulum programına ait. Şuan elinizde ISO dosyası mevcut mu?
İso dosyasını indirdim rufustan önyükleme seçimini dosya seçerken win10_22h2_turkish_x64v1.iso seçiyorum ardından başlat diyip flash belleğe yüklüyorum sonra windowsu kurmaya çalışıncs bu yazı geliyor maalesef

Hocam bu program yani yükleme aracı ya Windows 10 direkt yüklemeye yani flash vs. kullanmadan yüklemeye yarıyor. Ya da bu program sayesinde flash vs. oluşturabiliyorsunuz.
Ya da Rufus üzerinden oluşturup. Boot üzerinden format atacaksanız.
Anlatmak istediğim siz zaten flash oluşturmuşsunuz üzerine bu programı açıyorsunuz. Bu programla sizin işiniz yok. Flashı takın, bilgisayarı yeniden başlatıp Boot menüsünü açın. Oradan flash belleği seçin.

Hocam bu program yani yükleme aracı ya Windows 10 direkt yüklemeye yani flash vs. kullanmadan yüklemeye yarıyor. Ya da bu program sayesinde flash vs. oluşturabiliyorsunuz.
Ya da Rufus üzerinden oluşturup. Boot üzerinden format atacaksanız.
Anlatmak istediğim siz zaten flash oluşturmuşsunuz üzerine bu programı açıyorsunuz. Bu programla sizin işiniz yok. Flashı takın, bilgisayarı yeniden başlatıp Boot menüsünü açın. Oradan flash belleği seçin.
Hocam sanırım demek istediğinizi anladım ama boot menüsüne girdiğimde 2 tane flash gözüküyor 1-2 şeklinde ikisinide tek tek seçtim ardından masaüstüne girdiğimde ana ekrana atıyor hala

Yeni konular

Geri
Yukarı