Format Attıktan Sonra Disk Yönetiminde Sistem Ayrıldı Bölümünü Görememek

huseyin40

Hectopat
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Windows 7'den Windows 10'a geçiş yaptım, format atmadan önce Windows 7 disk yönetiminde 100 Megabaytlık sistem ayrıldı adı altında bir bölüm vardı. Windows 10'da ise 100 Megabaytlık bölüm yerine sağlam birincil bölüm oluşmuş durumda, eğer ki sistem çökmesi durumunda bilgisayar bu sağlam birincil bölümü kullanabilir mi? Yada bu bölümü tekrar sistem ayrıldı bölümüne çevirebilir miyim?

Adsız.png

Windows 7'den Windows 10'a geçiş yaptım, format atmadan önce Windows 7 disk yönetiminde 100 Megabaytlık sistem ayrıldı adı altında bir bölüm vardı. Windows 10'da ise 100 Megabaytlık bölüm yerine sağlam birincil bölüm oluşmuş durumda, eğer ki sistem çökmesi durumunda bilgisayar bu sağlam birincil bölümü kullanabilir mi? Yada bu bölümü tekrar sistem ayrıldı bölümüne çevirebilir miyim?

Eki Görüntüle 242919
Merhaba ben bu sitede yeniyim sorunum var ve yöneticilere MSJ yazmak istiyorum ama nerede yazacağım bulamadım bize ulaşından yazdım tık yok neyse sorunum bilgisayarımda denetim masamdan Turkcell Win'ı kaldıramıyorum netten bulduğum 2 programı yükledim onlarla kaldırmayı denedim kalkmadı format atmak istemiyorum çalıştırdan da denedim orada Turkcell'i göremedim bile lütfen yardım.

@tugçe 01, ayrı bir konu açarak, sorununa çözüm bulabilirsin. Konuyu kirletmeyelim.

100 MB bölüm, zaten sistem kurtarma bölümü. Windows senin yerine otomatik yapıyor zaten. Sorun yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı