Format attıktan sonra Office lisans anahtarı çalışır mı?

raweon07

Hectopat
Office 2019 Pro Plus'ı lisans anahtarı ile etkinleştirmiştim. Windows hesabıma da bağlamıştım. Format attıktan sonra tekrar kullanabilir miyim? Hesabıma bağlı mıdır yoksa kodu tekrar girmem gerekir mi? Veya yeni bir kod mu gerekir? Aldığım kod Retail koddu sanırım şu 30 40 TL'lik olanlardan.

Format atılması demek bilgisayarı sıfırlamak demektir.
Haliyle lisansların hepsi gidecektir. Satın aldığınız lisans numarasını formattan sonra girersiniz tekrar lisanslar.

Öyle bir şey yok. Lisans anahtarını mail adresine tanımladıysa giriş yaptığı an Office aktif olacaktır.
"Tanimladıysa" yani muallak kullanıcının kendisi de bilmiyor. Sence ürün anahtarını yedekleyip tekrar girmesi faydasına mı zararına mı?
Riske atmaya gerek duyuyorsun sanırım.
@@raweon07 dostum lisans yapmazsa arkadaştan parasını alırsın. Güzel bir teklif bence değerlendir.

Son düzenleme:
Format atılması demek bilgisayarı sıfırlamak demektir.
Haliyle lisansların hepsi gidecektir. Satın aldığınız lisans numarasını formattan sonra girersiniz tekrar lisanslar.

Ürün anahtarı elimde var fakat lisans anahtarını aldığım yer tek seferlik kuruluma özel anahtar dedi ama ben kurarken Microsoft hesabımı da girmiştim. Anahtarın bağlı olup olmadığını nereden anlayabilirim?

@@raweon07 dostum lisans yapmazsa arkadaştan parasını alırsın. Güzel bir teklif bence değerlendir.
Format attığında da yeni lisansın parasını bu arkadaştan al o zaman. Bu teklif daha güzel. Madem gideceğinden bu kadar emin, karşılayıverir hayrına.

Geri
Yukarı