Format attıktan sonra sistemin Türkçe olmaması

Taha16

Hectopat
Bilgisayara kendi ayarlarından sıfırlama yaptım, kurulum sırasında her şeyi ayarlamama rağmen bilgisayarım şu an İngilizce ve anlamış değilim, dil seçeneklerinden Türkçeyi ayarladım üstüne de İngilizce dil seçeneğini kaldırdım fakat bilgisayarım hala İngilizce. Chrome'da bağlantınız gizli değil hatası verip herhangi bir yere giremiyorum, zaman dilimini de ayarlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un kendi sitesinde sürümleri mevcut. 2 gün önce Windows 10 İso olarak indirip attım formatı bir sıkıntı çıkmadı. Çoğu arkadaşımda bu yöntemi kullanırlar ve sizinki gibi problem olmadı hiç. İsterseniz bir deneyin zarar gelmez.

Bilgisayara kendi ayarlarından sıfırlama yaptım, kurulum sırasında her şeyi ayarlamama rağmen bilgisayarım şu an İngilizce ve anlamış değilim, dil seçeneklerinden Türkçeyi ayarladım üstüne de İngilizce dil seçeneğini kaldırdım fakat bilgisayarım hala İngilizce. Chrome'da bağlantınız gizli değil hatası verip herhangi bir yere giremiyorum, zaman dilimini de ayarlayamıyorum.
İSO dosyasıyla format atabilirsiniz sistemin hangi dil olacağını başta soruyor :) Tabi zaman dilimini de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı