Format attıktan sonra unutulan dosyayı geri getirmek

1675159534038.png

Hocam tanıdığınız windows.old klasörü olmadan mı kurtardı acaba?
Evet üzerine yeni Windows kurulumu yapmıştı. Hiçbir şey yoktu. windows.old klasörü bile. Belirli programlar yardımıyla uzunca bir uğraş sonucunda çoğu dosyayı kurtarabilmişti. Hangi programları kullandığını hatırlamıyorum ama üzgünüm.

Evet üzerine yeni Windows kurulumu yapmıştı. Hiçbir şey yoktu. windows.old klasörü bile. Belirli programlar yardımıyla uzunca bir uğraş sonucunda çoğu dosyayı kurtarabilmişti. Hangi programları kullandığını hatırlamıyorum ama üzgünüm.

Dokümanlar PDF'ye giriyor mu yani PDF dokümanlar oluyor mu çünkü dokümanlara basmadım bulamaz belki all filese bastım inşallah bulur.

1675159860645.png

Her format attığımda bu dosyalar kalıyor 3uTools swsetup System. Sav.

Dokümanlar PDF'ye giriyor mu yani PDF dokümanlar oluyor mu çünkü dokümanlara basmadım bulamaz belki all filese bastım inşallah bulur.

Eki Görüntüle 1651691

Her format attığımda bu dosyalar kalıyor 3uTools swsetup System. Sav.

Sen diski sildiğine emin misin? O dosyaların kalmaması lazım formattan sonra.

Sanki diski biçimlendirmeden yüklemiş gibisin öyle görünüyor yoksa o gösterdiğin klasörlerin orada olmaması lazım.

Evet söylediğin gibi biçimlendirmedim.

Sanki diski biçimlendirmeden yüklemiş gibisin öyle görünüyor yoksa o gösterdiğin klasörlerin orada olmaması lazım.

Hocam ben bilgisayar kaç kere format attım birkeresinde attığımda biçimlendirmiştim diski tamamen Windows 10 kurdum sonra 10 15 dk sonra bilgisayar mavi ekran vermeye başladı yeniden başlatıyordu. Mavi ekran verip sıfırladım sonra dosyam vardı işte unuttum ve gine formatladım şu an buradayız.

Bir sürü dosya buldu 2023dende var 2022'den kalanda nereden bulacağım?

1675160938697.png

Son düzenleme:
@neuroxx tam tarama yapmadıysanız tam tarama yapın Recuva ile daha fazla dosya bulur ama daha fazla sürer. Attığım rehbere bakabilirsiniz. Recuva olmazsa başka yazılımları deneyin.

Geri
Yukarı