Format belleği hazırlarken dosyalar silindi

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni PC aldım ama sistem kurulu olmadan gelmişti. Windows 10'u USB'ye kurduğumda sadece Windows 10'un dosyaları kaldı ve diğer her şey silindi. USB bir tanıdığındı ve önemli şeyler var içinde sanırsam. Bunu geri getirebilir miyim?

1- USB belleği hemen kullanmayı durdurun. Yeni veriler yazmak, kaybolmuş dosyaların üzerine yazılmasına neden olabilir

2- verileri kurtarmak için ücretsiz veya ticari veri kurtarma programları kullanabilirsiniz. Bazı popüler programlar arasında Recuva, EaseUS data recovery wizard, minitool Power data recovery gibi programlar bulunur. Bu programlar kaybolan dosyaları tarama ve kurtarma işlemi yapabilir.

3- eğer dosyalar önemli ise ve veri kurtarma konusunda deneyiminiz yoksa, profesyonel veri kurtarma hizmetlerinden yardım almayı düşünebilirsiniz. Bu hizmetler genellikle veri kurtarma uzmanları tarafından sağlanır ve daha karmaşık veri kaybı durumlarında yardımcı olabilir.

Not: Tüm dosyalar kurtarılamayabilir fakat denemenizi öneririm.

Hızlı format ile yaptıysanız çözüm yolu üstteki arkadaşta var. Eğer flash diskiniz dolu olsaydı gerçekten kötü olurdu.

Yeni PC aldım ama sistem kurulu olmadan gelmişti. Windows 10'u USB'ye kurduğumda sadece Windows 10'un dosyaları kaldı ve diğer her şey silindi. USB bir tanıdığındı ve önemli şeyler var içinde sanırsam. Bunu geri getirebilir miyim?
USB'ye yazdırırken demedi mi "Bu diskteki tüm veriler silinecektir" diye?

Geri
Yukarı