Format Bıos Boot Sırası

İste telefon usb ara kablosuyla bilgisayara bagli

Boot menusunden usbyi sectim windows isareti geldi ama ses seda yok format baslarken windows isareti gelince uzun bi sure duruyor mu?

Ben sana format hakkında yardımcı olmaya çalışıyorum. O konu hakkında ek olarak bir konu açarsan forumdan arkadaşlar sana yardımcı olacaktır.

Burdaki advenced bıos features varya orda bir değişiklik yapmayacağız değil mi?

Hayır direk olarak boot ekranından boot edicegin usb yada hafıza kartını seçeceksin.

Anladığım kadarını söyleyim usbye yazdık bilgisayara taktık reset attık F12ye bastık oradan Harddiski seçtik içinde usb de grünüyor ona bastık format başladı böylemi ?

Anladığım kadarını söyleyim usbye yazdık bilgisayara taktık reset attık F12ye bastık oradan Harddiski seçtik içinde usb de grünüyor ona bastık format başladı böylemi ?
Sana kısaca özetliyim. Usbye gerekli iso dosyasını yazdıktan sonra bilgisayara tak. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat. F12 ye basarak direk olarak boot menüsüne girersin. Eğer F12 devre dışı ise f2'ye basarak biosa gir. Boot sekmesinden taktığın usbyi seç ve bilgisayarı yeniden başlat. Bilgisayar direk olarak usbden başlıyıcak ve kurulum ekranı karşına gelicektir.

Dur ben sana boo menüsünün fotoğrafını da atayım.

Bu f12ye bastigimda gelen yer.

Bu da ilk fotograftaki + Hard diskn ici.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı