Format CD Olmadan Nasıl Atılır?

Bilgisayarın Modelini internete Örnek:HP Pavilion 15-n265st Driver İndir. Yazarsan Driverları Bulabilirsin

Kuracağın İşletim Sistemi Ne Olacak?
W7 Kuracağım fakat, bilgisayarın markası yok toplama yani.
Benim sıkıntım ekran kartı ve diğer driverleri yükleyebilmek. Birde tam olarak nasıl formatı yapacağımı anlatırsan sevinirim.

Download Driver Booster - The best free Nvidia, AMD, Intel & Dell driver update software for Windows 7 & above. :D

UEFI mi bilgisayarın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:neo:

WİN7 kullanıyorum, bilgisayar çok fazla ağırlaştığı için, WİN7 olarak format atmak istiyorum.

Ayrıca WİN7 bilgisayara WİN10 kurarsam sıkıntı çıkar mı ? Bilgisayar ağırlaşır mı?

WİN7 kullanıyorum, bilgisayar çok fazla ağırlaştığı için, WİN7 olarak format atmak istiyorum.

Ayrıca WİN7 bilgisayara WİN10 kurarsam sıkıntı çıkar mı ? Bilgisayar ağırlaşır mı?
Aslında İyi Olur Ama Ben Win10 Bilgisayarıma Win7 Kurdum Hızlansın diye.Ama Şu An Ekran Kartı Driverlerini Çözmeye Çalışıyorum. Bilgisayar Hızlanır mı Bilmem ama Şunu Biliyorum Windows 10 2gb RAM Kullanırken Win7 1gb RAM Kullanıyor.

Bilgisayarında Bir Virüs Varsa USB Veya CD ile Sıfırlamanı Öneririm. Ama Bilgisayarında Bir Virüs Yoksa Windows7 De CD siz Format Atmayı Bilmiyorum Ama Windows 10 Da:Ayarlar>Güncelleştirme Ve Güvenlik>Kurtarma>Bu Bilgisayarı Sıfırla. Geri Kalan Seçenekleri Sen Ne İstiyorsan Onu Seç.

Windows 7 de Çok Güvenmiyorum ama Şöyle: Denetim Masası (Sağ Üstte Yazan Görüntüleme Ölçütü:Kategori olan yeri Küçük Simgeler Yap)>Kurtarma(Gelişmiş Kurtarma Yöntemlerine bas)>
Adsız.png

Ama Bir İso Dosyasına Sahip olman gerek Windows7: Ult_mate.rar Windows 10: Wns.rar
Şifreler:www.saglamindir.net

Son düzenleme:
Burası çöp bilgilerle dolmuş. Öncelikle sakın Driver Booster ve benzeri sürücü bulan programları kullanma. Sistemin nedir? Ortalama bir sistem için önerim her zaman Windows 10 64 bit olacaktır. En güncel Win 10 64 bit kur. Ekran kartı sürücüsünü manuel olarak sitesinden indir. Sürücüleri Windows kendisi yükleyecektir zaten.

Burası çöp bilgilerle dolmuş. Öncelikle sakın Driver Booster ve benzeri sürücü bulan programları kullanma. Sistemin nedir? Ortalama bir sistem için önerim her zaman Windows 10 64 bit olacaktır. En güncel Win 10 64 bit kur. Ekran kartı sürücüsünü manuel olarak sitesinden indir. Sürücüleri Windows kendisi yükleyecektir zaten.
Bende Önceki Kişinin dediği programa baktım Ama tabii ki kendisi Sitesinden Yüklemeli.

Geri
Yukarı