Format çok kısa sürüyor

Teşekkür ederim. Evet SSD var ve 3.0 portunu kullanıyorum. Demek eskiden uzun sürüyormuş. Zaten arızalıydı anakartım. Bana garip gelen de anakartta gömülü Windows olması. Ben önceden crackli kullanıyordum. Ayrıca yeni Windows hesabı açtım. Serviste değiştirilen anakartta gömülü Windows nasıl oluyor onu anlayamadım.

Serviste değiştirilen anakart da çoğunlukla başkasının tamirli kartı oluyor demek ki önceden biri almış.

Serviste değiştirilen anakart da çoğunlukla başkasının tamirli kartı oluyor demek ki önceden biri almış.
Garibanın yüzü gülür mü?
SSD ile alakalı diyenler de oldu. SATA SSD bile hızlı oluyor. Usb ile attığımda da fark etmiyor, sistemi windows üzerinden sıfırlama da bile hızlı. :\
E ne güzel işte :) Bende sıfırlama 3-4 saati buluyor ama.

Maalesef "gülmür" :)

Bu kadar hızlı olması endişelendiriyor beni. :D
Beni de endişelendirdi de, siz de diyosunuz kısa sürüyor diye, Flakko ve Cenk16 nickli arkadaşlar da dedi. Ama yani hala zor inanıyorum, nasıl onda da bi bokluk çıkmaz diye. Bakalım onun acısı da başka bi yerden çıkar. Yağmurlu havada su bulamam ben.

Beni de endişelendirdi de, siz de diyosunuz kısa sürüyor diye, Flakko ve Cenk16 nickli arkadaşlar da dedi. Ama yani hala zor inanıyorum, nasıl onda da bi bokluk çıkmaz diye. Bakalım onun acısı da başka bi yerden çıkar. Yağmurlu havada su bulamam ben.
Evet, umarım bir aksilik çıkmaz bu hızdan. :D

m.2 ssd format atıyorsanız bence gayet normal okuma yazma hızları çok yüksek sonuçta fazla dosyanızda yoksa bu sürelere inebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı