Çözüldü Format ekranı yerine Windows açılış ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bilmez

Picopat
Makaleler
1
Windows 10'a format atmak için USB'yi taktım. Rufus ile bootladım. (MBR konusunuda yaptım.) Sonra BIOS'tan USB'yi öne aldım. Yeniden başlattım. USB'den başlattı ama format ekranı gelmiyor. Onun yerine normal Windows 10 açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açılışta starup menu yü açın oradan isonuzu hangi flash a attıysanız o flashı seçin.

Olmadı. Otomatik yeniden Win başlattı.

Benim masaüstü bilgisayarım içinde format atarken USB seçtiğimde normal Windows geliyordu 1. ve 2. bootu farklı kombinasyonlarda denediğimde rastgele birinde çalıştı(CD-ROM, HDD) gibi boot sırasını bütün kombinasyonlar ile deneyebilir misin?

Deneyeyim.

Benim masaüstü bilgisayarım içinde format atarken USB seçtiğimde normal Windows geliyordu 1. ve 2. bootu farklı kombinasyonlarda denediğimde rastgele birinde çalıştı(CD-ROM, HDD) gibi boot sırasını bütün kombinasyonlar ile deneyebilir misin?

Olmadı. Ama kendim çözdüm. 2 3 kere yeniden başlatınca oldu.
Windows 10'a format atmak için USB'yi taktım. Rufus ile bootladım. (MBR konusunuda yaptım.) Sonra BIOS'tan USB'yi öne aldım. Yeniden başlattım. USB'den başlattı ama format ekranı gelmiyor. Onun yerine normal Windows 10 açılıyor.

USB'den başlatsa imkanı yok Windows 10 açılmaz. Boot menüsünü açıp el ile format USB'sini seçer misin?

ISO bozuk olabilir.

Bu konu sorununu cozebilir. ISO'yu yazdirirken bahsedilen ayari kapatmayi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı