Format için oluşturulan USB belleği bilgisayar algılamıyor

Mehmet Yahya

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse her yolu denedim ama USB ile format atamıyorum, bilgisayarım ya algılamıyor ya da atmıyor, format ekranı geliyor işte Windows'u yükleyin falan ancak ISO ile atabiliyorum, o da pek sağlıklı olmuyor ve sıkıntılı oluyor, yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar neredeyse her yolu denedim ama USB ile format atamıyorum, bilgisayarım ya algılamıyor ya da atmıyor, format ekranı geliyor işte Windows'u yükleyin falan ancak ISO ile atabiliyorum, o da pek sağlıklı olmuyor ve sıkıntılı oluyor, yardımcı olur musunuz?
ISO Dosyasını USB'ye yazdırdınız mı?

Boot menüsünden HDD'yi alta alıp asıl diski USB seçmeniz gerekiyor bazı anakartlarda böyle.
Yani öyle USB'ye ISO yazdırayım res atayım da PC direkt açılsın karşıma format bölümü gelsin olayı yok yani ayar çekmek gerekiyor güzel dostum. BIOS'tan.

Boot menusunun resmını atarmısnız size zahmet? HDD USB'nin içinde oluyor bazen HDD ya da SSD de ondan dedım.
Buyrun .
Ama kusura bakmayın telefonum tuşlu olduğu için biraz bulanık ama anlaşılabiliyor bence.

Boot menüsünden HDD'yi alta alıp asıl diski USB seçmeniz gerekiyor bazı anakartlarda böyle.
Yani öyle USB'ye ISO yazdırayım res atayım da PC direkt açılsın karşıma format bölümü gelsin olayı yok yani ayar çekmek gerekiyor güzel dostum. BIOS'tan.
Dediğiniz şeyi tam olarak anlatır mısınız? Adım adım olarak ben pek bilmiyorum da Bios'u

Dosya Ekleri

• DSC_0000058.jpg
    DSC_0000058.jpg
    219 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı