Format için Rufus vs MCT

ISO olarak indir dediyse Rufus ile yazdırması lazım.
Zaten halihazırda sabah USB'yi yapmıştım. Fakat RUFUS daha stabil dediğiniz için şuan ISO indiriyorum.
@Eray T hocam anakartta yapacağım bir işlem var mı? Yoksa "Shift" basılı tutup yeniden başlat diyerek mi yapayım?
(Anakartım: Gigabyte B450M-H)
@AŞUWA.mirzabey66 siz de bir bakar mısınız hocam?
Zaten halihazırda sabah USB'yi yapmıştım. Fakat RUFUS daha stabil dediğiniz için şuan ISO indiriyorum.
@Eray T hocam anakartta yapacağım bir işlem var mı? Yoksa "Shift" basılı tutup yeniden başlat diyerek mi yapayım?

Son düzenleme:
@AŞUWA.mirzabey66 siz de bir bakar mısınız hocam?
Hocam boot menüye girdikten sonra flash belleği seçin devamı zaten kolay onun haricinde bir şey yapmanıza gerek yok.

Hocam boot menüye girdikten sonra flash belleği seçin devamı zaten kolay onun haricinde bir şey yapmanıza gerek yok.
Formatı attım hocam. Şuan bilgisayar sanki açıldı gibi.
Bilgisayarcı format için 50TL almıştı. Dolandırıldığımı hissediyorum.
Hocam bu arada Recep Baltaş'ın paylaştığı 21H1 sürümü mavi ekran veriyor dedi forumdan biri, doğru mu?

Formatı attım hocam. Şuan bilgisayar sanki açıldı gibi.
Bilgisayarcı format için 50TL almıştı. Dolandırıldığımı hissediyorum.
Hocam bu arada Recep Baltaş'ın paylaştığı 21H1 sürümü mavi ekran veriyor dedi forumdan biri, doğru mu?
21H1’i denemedim bilmiyorum formatın başarılı geçmesine sevindim iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı