Format kaç TL'ye atılmalı?

1 aya batar düşünmeyin bile bilgisayarcı açacaksanız donanımsal ve yazılımsal olarak biraz anlamalısınız.

Hocam bir bilgisayarcı zamanında bana 50 TL demişti, o günden sonra artık kendim atıyorum.
Format atamayan kaldı mı hala? Bence format için bilgisayarcıya gitme işleri eskide kaldı. İllede yapacağım dersen lisans ücreti + 50TL alırsın. Crack patlar bir süre sonra.
Sadece formatla iş yürümez, bu devirde herkes biliyor format atmayı. Ayrıca 300 lira ne? 50 lira deseler pahalı derim zordaysam belki attırırım.
50 TL çok düşük bir miktar. Artık çoğu bilgisayarcı en az 250 TL'den başlatıyor ücretleri. Kimi bilgisayarcı 500 TL bile alabiliyor. 50 TL 5 yıl eskide kaldı.
Format atamayan kaldı mı hala? Bence format için bilgisayarcıya gitme işleri eskide kaldı. İllede yapacağım dersen lisans ücreti + 50TL alırsın. Crack patlar bir süre sonra.
HWID aktivasyon yapıyorum hocam. HWID aktivasyon kalıcı oluyor, patlamıyor.

eğer bilgisayar tamir işlerinden de anlıyorsanız bir dükkan açmanız daha iyi olacaktır sadece format ile çok birşey yapamazsınız

eğer bilgisayar tamir işlerinden de anlıyorsanız bir dükkan açmanız daha iyi olacaktır sadece format ile çok birşey yapamazsınız
Bilgisayarını güvenip bilgisayarcıya veren insan artık kalmadı, millet ya garantiye veriyor ya da kendi yapıyor zaten.

MAS ile HWID aktivasyon yapmayı kastetmiştim :)

Bilgisayar tamir-bakım da yapmayı düşünüyorum. İyi kötü termal bakım yapmayı biliyorum.
Bu işler iyi kötü bilmekle olmaz, adam akıllı bilmediğin işlerden uzak durman en iyisi.

Bilgisayarını güvenip bilgisayarcıya veren insan artık kalmadı, millet ya garantiye veriyor ya da kendi yapıyor zaten.
Benim bölgemde o kadar yaygın değil maalesef. Bölgemdeki çoğu kullanıcı halen daha bilgisayarcılara yaptırıyor format gibi işleri. Onları ben devralmak istiyorum.

Benim bölgemde o kadar yaygın değil maalesef. Bölgemdeki çoğu kullanıcı halen daha bilgisayarcılara yaptırıyor format gibi işleri. Onları ben devralmak istiyorum.
Termal bakım deyip geçmemek lazım. Ufak bir hata bilgisayarı çöp edebilir.

Sağa sola ismini duyur ya da kartvizit bastır bilgisayarına format attırmak isteyen sana ulaşsın kardeşim.

Bak ben sana harika bir tavsiye verdim, ne dükkan derdin var ne de dükkan kirası derdin var.

Termal bakım deyip geçmemek lazım. Ufak bir hata bilgisayarı çöp edebilir.
Bazı bilgisayarların termal bakımını yapmak epey kolay. O tarz bilgisayarları yaparım hiç değilse en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı