Format kısmında disk siliniyor

nanVic

Hectopat
Bilgisayarım mavi ekran verip kapanıyordu ve bir daha açılmadı ben de format atma kararı aldım fakat format sonrası da mavi ekran verdi. Tekrar format atmayı denediğimde disk format bölümünden siliniyor ve format işlemini gerçekleştiremiyorum. Bu Videoda sorununu göstermeye çalıştım.

Disk tamamen düzgün çalışıyordu ama şu an bozulmuş durumda mı?
Bilgisayarım mavi ekran verip kapanıyordu ve bir daha açılmadı ben de format atma kararı aldım fakat format sonrası da mavi ekran verdi. Tekrar format atmayı denediğimde disk format bölümünden siliniyor ve format işlemini gerçekleştiremiyorum. Bu Video da sorununu göstermeye çalıştım.

Disk tamamen düzgün çalışıyordu ama şu an bozulmuş durumda mı?
Windowsu diğer diske kurabilirim fakat o disk boyutu çok küçük. Oyunları format atamadığım diske yüklesem sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:
Şu an Windowsu diğer diske sorunsuz kurdum. Disk yönetiminden format atarken başarısız olduğum diski de aktif ettim. Şu an sorun çözüldü ama Windowsu kuramadigim bu diske oyun yükleme riski almalı mıyım

Dosya Ekleri

• IMG_20220210_113613.jpg
    IMG_20220210_113613.jpg
    189,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20220210_113504.jpg
    IMG_20220210_113504.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 15
İlettiğim programla bir tarama yapın bakalım. Bir de absürt olacak ama diskin bağlantılarını kontrol edip/çıkarıp yeniden bağladıktan sonra tekrar dener misiniz? Bir şekilde yazmaya karşı korumalı olsa diyeceğim ama bu sefer format ekranında diski de silemezdiniz.

Windowsu kuramadığım diske yükleme yapamıyorum sanırım. Video

Error Scan kısmından mı yapacağım
Aynen.

Yeni konular

Geri
Yukarı