Çözüldü Format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kledulaa

Centipat
Merhaba arkadaşlar format nasıl atılır yardımcı olacak var mı? Flash belleğim var internette çok araştırdım fakat bulamıyorum bir türlü. Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
konu sahibi benimle iletişime geçin. Size format atmayı detaylı şekilde anlatıp kurulum yapmanıza yardımcı olacağım. Windows 7 kurmanıza yardımcı olacağım.
Windows 7 daha iyi

Neye göre bunu yazıyorsunuz? 2 GB RAM'e sahip masaüstüler bile Windows 8.1 geçiş yaptılar. Güncel olmayan ve güncelleme getirilmeyen bir işletim sistemine yakın bir zamanda uyumluluk sorunu da eklenecektir. Zaten halihazırda birçok uygulama ile uyumluluk sorunu yaşıyor. Hiç yoksa Windows 8.1 önerseydiniz fakat direkt olarak Windows 7'ye daha iyi demek saçma. Windows 7 daha az RAM kullanarak oyunlara daha çok RAM verdiği doğru fakat aynı durum Windows 8.1 için de geçerli.
Etkinleştirme anahtarı istiyor Microsoft'un sitesinde Windows 10'da yükleyemiyorum işlemcin desteklemiyor.

Hangi sürümünü yüklemeye çalışıyorsunuz? Ultimate mi Professional mi?

Merhaba arkadaşlar format nasıl atılır yardımcı olacak var mı? Flash belleğim var internette çok araştırdım fakat bulamıyorum bir türlü. Windows 7.

Windows 10 indirmeniz daha iyi olacaktır bazı güncel oyunlar sıkıntı çıkartıyor bu konuda.
Buradan aracı indirin yükledikten sonra Flash'a ISO dosyalarını indirin
.

windows 10 u indiremiyorum malesef işlemcim desteklemiyor
Neye göre bunu yazıyorsunuz? 2 GB RAM'e sahip masaüstüler bile Windows 8.1 geçiş yaptılar. Güncel olmayan ve güncelleme getirilmeyen bir işletim sistemine yakın bir zamanda uyumluluk sorunu da eklenecektir. Zaten halihazırda birçok uygulama ile uyumluluk sorunu yaşıyor. Hiç yoksa Windows 8.1 önerseydiniz fakat direkt olarak Windows 7'ye daha iyi demek saçma. Windows 7 daha az RAM kullanarak oyunlara daha çok RAM verdiği doğru fakat aynı durum Windows 8.1 için de geçerli.

Hangi sürümünü yüklemeye çalışıyorsunuz? Ultimate mi Professional mi?
ultimate
Download Windows® 7 için Windows® Otomatik Yükleme Seti (AIK) from Official Microsoft Download Center bu sitedeki indirme dosyası dogrumu bunu indirebilirmiyim

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,1 KB · Görüntüleme: 50

Yeni konular

Geri
Yukarı