Format nasıl atılır?

Ben format atmak istiyorum ancak şöyle bir sıkıntı var BIOS'ta format atacağım yer görünmüyor.
Resimdeki gibi kırmız ya çizdiğim yeri açamıyorum nasıl açabilirim ok işaretini nasıl aşağıya çekebilirim?

Reis ilk önce bilgisayar açılırken altta BIOS tuşu gözükür onun yanında boot menü diye bir şey gözükür genelde F7 veya F11 sonra o tuşa bas oradan flasını seç gerisi sende ha eğer böyle olmuyorsa BIOS'tan yapılacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka benim BIOS eski bu işime yaramaz foxcoon ankartı var biosuda 1984 2008.

Hocam benim de BIOS'um o şekildeydi size anlatıyorum. O boot ayarını eski haline geri çevirin. Bilgisayarınızı önce kapatın, bilgisayarınızın güç tuşuna basar basmaz ESC'ye art arda basın. (bu sırada Windows kurulumlu usbniz jak girişinde olsun.). Sonra boot aygıtı seçmek isteyecek. O boot aygıtını usbniz olarak ayarlayın, sonra USB'ye bağlanmak için klavyenizdeki tuşlara basın. USB yüklemeniz açılacaktır. İyi formatlar. (olduysa çözüm olarak işaretleyebilir misiniz?)

Reis ilk önce bilgisayar açılırken altta BIOS tuşu gözükür onun yanında boot menü diye bir şey gözükür genelde F7 veya F11 sonra o tuşa bas oradan flasını seç gerisi sende ha eğer böyle olmuyorsa BIOS'tan yapılacaktır.

Sağ ol reis formatımı attım güzel oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı