Format sırasında 0xc000000d hatası

Erdal Etiler

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Windows 7 format atarken diskleri temizledim, sistem dosya yükleme ekranını geçtikten sonra ilk resette hata ile karşılaştım. Securiy mod açıkken kırmızı hatayı, kapalıyken CMD hatası gibi bir şey alıyorum. Diskleri temizlediğim için işlemi iptal edemiyorum, yardımcı olur musunuz?

IMG_20210307_164049.jpg

IMG_20210307_164507.jpg

IMG_20210307_164728.jpg

Bende de aynı sorun olmuştu. Fast Boot'u disable yap. Launch CSM'i enable yap ve ardından Secure Boot'u Disable yap. F10 ile kaydet ve tekrardan dene, kurulum ekranı gelecektir.

Secure Boot demişsiniz evet doğru disable olması gerekli. Ama diğer 2 adet ayar da var. Onları da yapıp tekrar yazar mısınız?

Konu devamı:

Secure Boot demişsiniz evet doğru disable olması gerekli. Ama diğer 2 adet ayar da var. Onları da yapıp tekrar yazar mısınız?

Konu devamı:

Fast boost disable olarak görünüyor Launch CSM adında Bir şey bulamadım benim biosta

Hocam bios'un ayarlarını sıfırlayın, sonra ayaları tekrar yapmanızı istediğimiz gibi yapın. Ek olarak, Format diskini Windows iso'sunu yüklerken flash'a programın kendisinden yazdırmayı deneyin. (Belki yanlış yazdırmışsınızdır diye)

Olmazsa eğer tekrar yazın lütfen, kolay gelsin.

Düzenleme: BIOS ayarlarını yaptıktan sonra fotoğraf paylaşın hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı