Format sırasında disk gözükmüyor

Videoda 2.0 diyor. Özür dilerim. 2.0 üzerinden deneyelim yine.

2.0ları da denedim aynı hocam bilgisayarcı bana UEFI ve M.2 driveri kuracağını ve yapabileceğini söyledi. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış.
2.0ları da denedim aynı hocam bilgisayarcı bana UEFI ve M.2 driveri kuracağını ve yapabileceğini söyledi. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış.

Ama oda yapamazsa sorun neyde bilmiyorum ne yapacağımı işlemciden böyle bir sorun yapar mı acaba?

Videoya göz atar mısın?

AMD RAID Preinstall Driver

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam izledim de şimdi başka bir USB takınca görmüyor sadece bootx seçeceğini görüyor yoksa denemiştim bende bunu achi driverlerini güncellemeyi ama yapamadım :(
Sa.

Anakarta başka disk takılı mı? Eğer ki SATA portları kullanılıyorsa hepsini sökün sadece M.2 takılı kalsın. BIOS'ta M.2 tam haliyle gözüküyor mu?

Sadece M.2 SSD takılı ve evet BIOS'ta görünüyor sıkıntısız bir şekilde hatta başka bilgisayarda format atıldı ama benim bilgisayara taktığımda bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı incessible Boot device hatası veriyor.

Daha önce böyle bir yaşamadığım için, deneme yanılma yapacağız. Windows kurulumun en başında deneyebiliriz. Hata aldığımız yerde deneyebiliriz.

Tamam hocam yarın yapayım yazarım sana olur mu?
Daha önce böyle bir yaşamadığım için, deneme yanılma yapacağız. Windows kurulumun en başında deneyebiliriz. Hata aldığımız yerde deneyebiliriz.

Hocam sorun işlemciden çıktı başka bir işlemci sipariş ettim Ryzen 5 1600 12nm bunu geri iade edeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı