Format sırasında internet gözükmüyor

Gripex

Kilopat
Yer
Niffelheim
Daha fazla  
Arkadaşlar format atmadan önce interneti görüyordu şimdi format sırasında böyle oldu ve formatı bitirdim internet gene yok ne yapmam lazım?
IMG_2430.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet ya da wifi aygıtlarının sürücüsünü tanımamış Windows 10. Farklı bir yerden indirip bu bilgisayara kurmanız gerekiyor. Ya da elinizde sürücü CD'si varsa ondan da kurabilirsiniz.

Donanımınızın ne olduğunu bilmiyorsanız donanım kimliklerinden bakıp araştırabilirsiniz.

Ethernet ya da wifi aygıtlarının sürücüsünü tanımamış Windows 10. Farklı bir yerden indirip bu bilgisayara kurmanız gerekiyor. Ya da elinizde sürücü CD'si varsa ondan da kurabilirsiniz.

Donanımınızın ne olduğunu bilmiyorsanız donanım kimliklerinden bakıp araştırabilirsiniz.
Ben anakartımı değiştirdimde şimdi MSI B360 Gaming Plus kullanıyorum eski anakartımda msi'idi interneti direk görürdü format atınca şimdi ben her format attığımda niye böyle uğraşmak zorundayım anlamış değilim. CD'yi taktım usbye attım sonra usbden taktım şimdi internet geldi ama bu seferde böyle takıldı bu çok önemli bir driver değilse yüklemeyeceğim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    268,3 KB · Görüntüleme: 42
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı