Format Sırasında Logo Gidip Geliyor

merdo200tr

Hectopat
Arkadaşlar format atacakken hem USB'den hem DVD'den aynı bu şekilde oluyor ve formatlayamıyorum farklı ISO'lar yükleyerek denedim yine aynı oluyor sebebi nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun video çektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS guncellemeniz varsa ilk onu yapin yoksa BIOS'u default edin. ISO dosyasindan olacagini sanmiyorum ama dosyayi Microsoft uzerinden indirin. Bunlarda olmazsa anakart uzerinden BIOS sifirlamayi deneyin.

BIOS guncellemeniz varsa ilk onu yapin yoksa BIOS'u default edin. ISO dosyasindan olacagini sanmiyorum ama dosyayi Microsoft uzerinden indirin. Bunlarda olmazsa anakart uzerinden BIOS sifirlamayi deneyin.

Reis ben BIOS güncellemek nasıl olur bilmiyorum hiçte yapmadım yanlış olursa anakart bozuluyor dedikleri için. MSI Z97 G43 var 2015'den beri aynı BIOS aynı biçimle çalışıyor. Nasıl güncellerim?

Reis ben BIOS güncellemek nasıl olur bilmiyorum hiçte yapmadım yanlış olursa anakart bozuluyor dedikleri için. MSI Z97 G43 var 2015'den beri aynı BIOS aynı biçimle çalışıyor. Nasıl güncellerim?
BİOS ta hiç ayar falan değiştirdin mi?

2016 yılında son güncellemesi almış. İnternetten bakarak yapabilirsin güncelleme işlemini.
Ekranda bir de flash belleği seçmiyorsun sanırım UEFİ yazanı seç bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı