Format sonrası bilgisayar sıkıntılı çalışıyor

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Görev çubuğu bazen sapıtıyor sanki mouse basmıyor gibi oluyor veya çift basıyor gibi oluyor fakat aslında sorun farede değil bilgisayarda 3 farklı mouse ile denedim. Format mı atmalıyım? Ne yapmam lazım PC format sonrası böyle oldu bu arada ardından da sıfırlama işlemi yapmıştım sizce şu an ne yapmalıyım?
@Rivadex hocam bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Yeniden bir format USB'si oluşturun Rufus ile, bazen format USB'si oluştururken nedense yanlış yazdırılıyor ve sıkıntı çıkıyor. Sonra tekrar bir format atın. Eğer düzelmezse konuya yazarsınız böylece sıkıntı nerede en azından bunu anlamış oluruz bence.

Yeniden bir format USB'si oluşturun Rufus ile, bazen format USB'si oluştururken nedense yanlış yazdırılıyor ve sıkıntı çıkıyor. Sonra tekrar bir format atın. Eğer düzelmezse konuya yazarsınız böylece sıkıntı nerede en azından bunu anlamış oluruz bence.

ISO olarak indirip kursam olmaz mı hocam? En son USB kırılmıştı elimde yok şu an almam gerek. Rufus nereden kurabilirim bilgim yok bu konularda.

Link atar mısınız Rufus nasıl yapacağım? Çok rahatsız ettim kusura bakmayın ama olursa çözüm olarak işaretleyeceğim.

Elinizde USB yoksa Rufus ile atamazsanız, boşu boşuna USB belleğe para vermeyin. Temiz bir ISO dosyasından setupu açıp kurun. Ben yine Rufus ile format atma rehberi bırakayım siz bilirsiniz.

Elinizde USB yoksa Rufus ile atamazsanız, boşu boşuna USB belleğe para vermeyin. Temiz bir ISO dosyasından setupu açıp kurun. Ben yine Rufus ile format atma rehberi bırakayım siz bilirsiniz.

Bir de Windows 10 ISO yapınca bazen tüm dosyaları sil desem bile silmiyor, neden?

Geri
Yukarı