Çözüldü Format sonrası CS:GO'da FPS yarıya düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB 3200 MHZ
Ekran kartı
Palit RTX 3060 Dual
Bilgisayarıma temiz format attım Windows 10 ve CS:GO'da 600-700 FPS'lerden 250-300 FPS'lere kadar düştüm. Sebebi ne acaba? Fps_max 0 yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hoş buldum.

Hocam siz misiniz? Profil fotoğrafından fark etmedim. Verdiğim videoyu deneyin.

Anakartın tüm sürücülerin yüklenmesini öneririm.

Samsung Galaxy J7 için yardım ettiğiniz kişiyim servise verdim telefonu batarya ve şarj soketi arızalı imiş anakart için link bırakabilir misiniz çok bilgim yok da.

Hoş buldum.

Hocam siz misiniz? Profil fotoğrafından fark etmedim. Verdiğim videoyu deneyin.

Anakartın tüm sürücülerin yüklenmesini öneririm.

BIOS guncelleme yaptım hocam fakat RAM hızlarım düştü BIOS'a geri giremiyorum şu an.

Son düzenleme:
Samsung Galaxy J7 için yardım ettiğiniz kişiyim servise verdim telefonu batarya ve şarj soketi arızalı imiş anakart için link bırakabilir misiniz çok bilgim yok da.

BIOS guncelleme yaptım hocam fakat RAM hızlarım düştü BIOS'a geri giremiyorum şu an.

Hocam BIOS pilini çıkatıp takın ve BIOS'a girmeyi deneyin. Anakart için araştırıyorum.

Hocam j7'nin tam modeli nedir? SM-J7XXX gibi. Cihaz hakkında da yazıyor.

Son düzenleme:
Hocam BIOS pilini çıkatıp takın ve BIOS'a girmeyi deneyin. Anakart için araştırıyorum.

Hocam j7'nin tam modeli nedir? SM-J7xxx gibi. Cihaz hakkında da yazıyor.

J7 2016YDI servise verdim.

Hocam j7'nin tam modeli nedir? SM-J7xxx gibi. Cihaz hakkında da yazıyor.

Yarın sabah yapacağım fakat BIOS pili anakartımda nerede fotoğraf atabilir misiniz bilgim yok da.

J7 2016YDI servise verdim.

Yarın sabah yapacağım fakat BIOS pili anakartımda nerede fotoğraf atabilir misiniz bilgim yok da.

Bilgisayarın fişini çıkartın. Gösterdiğim pili çıkartıp 10 saniye bekleyin. Geri takın ve geri bilgisayarı açın.

1-21_large.jpg

Telefon çift hat mı? Neden anakart değiştiriyorsunuz?

Son düzenleme:
Hocam dediniz ya anakart için link bırakın. Anakartı değiştirmeyecek misiniz?

Hayır hocam neden değişeyim anakartı sürücüleri için dedim de sürücüleri de kurabildin tek sorun BIOS'a giremiyorum onu da yarın çözeceğim umarım.

Geri
Yukarı