Format sonrası CS2 çevre sesleri yükseldi

massiveRAIN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, format attıktan sonra Counter-Strike maplerde çevre seslerini yüksek alıyorum. Kuş, su, rüzgar sesleri. İnternette araştırdığımda sonuç bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Kulaklık - Razer blacksharkv2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, format attıktan sonra Counter-Strike maplerde çevre seslerini yüksek alıyorum. Kuş, su, rüzgar sesleri. İnternette araştırdığımda sonuç bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Kulaklık - Razer blacksharkv2.
Bence öyle bir şey imkansız. Büyük ihtimalle bi ayar farklıdır. Veya kulaklık modelinin bir modu açıktır.

Bence öyle bir şey imkansız. Büyük ihtimalle bi ayar farklıdır. Veya kulaklık modelinin bir modu açıktır.
Öyle bir şey imkansız diye bir şey yok. Çünkü var olasılıkları ve tüm USB port ile bağlanan kulaklıklar için bu geçerli daha çok. Windows sürüm, is derlemesine göre Windows kulaklık sürücülerinde ki ses frekans ayarları farklılık gösteriyor. Mesela benimde Cloud 2 Windows 1809 özellikle bangır bangır bass oluyor :) Tabii sonradan dediğin gibi durumlarda söz konusu olabilir. Kulaklığın bir özelliğini bilmeden açmış olabilir arkadaş.

2 saat uğraş sonucu çözdüm fakat çözüm beraberinde sorunu getiriyor.

Razerda thx var , thx driverı kaldırırsanız çözülüyor. Fakat bu seferde ondan mahrum kalıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı