Format Sonrası Devam Eden Mavi Ekran Hatası

emiirege

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gündür mavi ekran almaya başladım. Çözümü format olarak gördüm formatı attım her şeyimi indirdikten sonra tekrardan mavi ekran almaya başladım. Aldığım mavi ekran hata kodları da sürekli aynı, lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Minidump dosyam:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke bir şey indirmeden test etseydiniz büyük ihtimalle açtığınız uygulamadan dolayı çünkü bende de aynı sorun vardı GameLoop'u açtığımda bu hatayı veriyordu sonra sildim uygulamayı ve 1 ay falan sonra tekrar girdim düzelmişti yani uygulama yüzünden veriyor bu hatayı hangi program açıkken veriyor bu hatayı sağ altta gizli simge yerinde açık olan programda hataya sebep olabilir.

Hocam keşke bir şey indirmeden test etseydiniz büyük ihtimalle açtığınız uygulamadan dolayı çünkü bende de aynı sorun vardı GameLoop'u açtığımda bu hatayı veriyordu sonra sildim uygulamayı ve 1 ay falan sonra tekrar girdim düzelmişti yani uygulama yüzünden veriyor bu hatayı hangi program açıkken veriyor bu hatayı sağ altta gizli simge yerinde açık olan programda hataya sebep olabilir.

Yok aşağıda falan herhangi bir program açık olmuyor ya genellikle oyuna girdiğimde veriyor mavi ekranı.

Yok aşağıda falan herhangi bir program açık olmuyor ya genellikle oyuna girdiğimde veriyor mavi ekranı.
Hocam hangi oyuna giriyorsunuz?
Büyük ihtimalle oyundan dolayı yada oyun açıkken arkada program açıksa ondan dolayı. Oyuna girdikten kaç dakika sonra hata veriyor?

Güncelleme.
HDD, SSD, Memtest ile RAM testi ve olay görüntüleyicisimi ekliyorum. RAM'lerde geçenlerde herhangi bir sorun bulmamıştı fakat mavi ekranı yine alıyordum. Bugün yaptığım testte 1 tane error çıktı RAM'lerde.
Hocam hangi oyuna giriyorsunuz?
Büyük ihtimalle oyundan dolayı ya da oyun açıkken arkada program açıksa ondan dolayı. Oyuna girdikten kaç dakika sonra hata veriyor?

Oyun fark etmiyor bazen 10dk sonra bazen 3 saat sonra ama veriyor arkada da herhangi bir program çalıştırmıyorum sadece oyun açık oluyor.

Dosya Ekleri

• hdd.png
    hdd.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 27
  • memtest.jpeg
    memtest.jpeg
    161,4 KB · Görüntüleme: 36
  • olaygörüntüleyicisi.png
    olaygörüntüleyicisi.png
    95,3 KB · Görüntüleme: 25
  • ssd.png
    ssd.png
    39,7 KB · Görüntüleme: 24
Güncelleme.
HDD, SSD, Memtest ile RAM testi ve olay görüntüleyicisimi ekliyorum. RAM'lerde geçenlerde herhangi bir sorun bulmamıştı fakat mavi ekranı yine alıyordum. Bugün yaptığım testte 1 tane error çıktı RAM'lerde.

Oyun fark etmiyor bazen 10dk sonra bazen 3 saat sonra ama veriyor arkada da herhangi bir program çalıştırmıyorum sadece oyun açık oluyor.

Corsair ve fail. Ayrılmaz ikili. RAM'in çöp değiştir.

Ramlerde sorun olma ihtimali yüksek ama siz genede tekrardan yapın testi anca öyle karara varabiliriz.
Corsair ve fail. Ayrılmaz ikili. RAM'in çöp değiştir.
Hocam bencede ramlerde sorun var ama tekrardan yapsın arkadaş testi belki ramlerde değildir sorun çünkü ilk yaptığında çıkmamış.

Geri
Yukarı