Format sonrası driver ve ürün anahtarı bulamama gibi bir sorun olur mu?

Arrandale0

Hectopat
Merhaba, Windows 7 Ultimate X64 kullanıyorum. SSD alıp Windows 8.1 Home X64 kurmak istiyorum. Bunlar aklımı kurcalıyor acaba sorun çıkarır mı?

Ürün anahtarı bulamama.
Driver bulamama.
Klavyenin üstündeki ses açma ve kapama vb. tuslarin çalışmaması.
Windows'u başarılı kuramama.

Bilgisayarım Casper Nirvana nb 15.6.

Ürün anahtarı anakarta yerleştiyse sıkıntı yoktur. Sen direkt ürün anahtarını yazarsın kağıda. Windows başarılı kurulamaz ise ISO'dan çıkarsın problem olmaz. Korkmayın bir şey olmaz.

Korkularınıza cevap vereyim.
Ürün anahtarı için: OEM alabilirsiniz. Ucuz Key'ler.
Driver: Donanım kimliği ile paylaşın size yardımcı oluruz veya olurum.
Klavye üstündeki tuşlar: Konu açarsanız çözüm önerilerimizi yazarız.
Windows'u başarılı kurulamazsa: Zaten geri alır değişiklikleri.

Merhaba, Windows 7 Ultimate X64 kullanıyorum. SSD alıp Windows 8.1 Home X64 kurmak istiyorum. Bunlar aklımı kurcalıyor acaba sorun çıkarır mı?

Ürün anahtarı bulamama.
Driver bulamama.
Klavyenin üstündeki ses açma ve kapama vb. tuslarin çalışmaması.
Windows'u başarılı kuramama.

Bilgisayarım Casper Nirvana nb 15.6.

Win8.1 kurulum Key'i istiyor.
Driver desteği Windows 10'dan az daha kötü.
Windows 10'dan linuxa geçtiğimde ses düğmeleri çalışıyordu 7 8 8.1 10 kullandım hepsinde çalışıyordu ama benim klavyemde seni bilemem.
Tarayıcıdan indirirsen düşükte olsa ISO dosyası hatalı indirilebilir.

Dostum kurulumda hata çıkarsa tekrar denersin, başka bir sürümü denersin veya geçici olarak farklı bir işletim sistemi kurarsın. Ürün anahtarı bulamamak zaten sorun değil, etkinleştirmeden de Windows'u kullanabilirsin. Driverları bulamazsan veya tuşlar çalışmazsa da şu anki sürümüne geri dönebilirsin. Paniğe gerek yok. 🙂

Orijinal Windows kurarken zaten size seçenek veriyor ürün anahtarım yok diye. Sisteminiz kötüyse ama Windows 10 kullanmak istiyorsanız:
şu konuya gidip gereksiz hizmetleri devre dışı bırakabilirsiniz. Ben kullanıyorum 4 GB RAM'im olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı