Format sonrası Epic Games'i tekrar yüklemek gerekir mi?

akın_bey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660S
R5 3500X
ASUS B450M A PRO MAX
16GB RAM
CYGNUS V2 KASA.
Selam.
GTA 5 mod kurdum fakat SSD 220GB olduğu için yetersiz geldi o. Yüzden 120GB'lik SSD var, Windows'u ona kurmak istiyorum fakat daha önce yüklü olan Windows'u sileceğim için Epic Games bozulur mu?
Tekrar baştan kurmak zor geliyor modları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
GTA 5 mod kurdum fakat SSD 220GB olduğu için yetersiz geldi o. Yüzden 120GB'lik SSD var, Windows'u ona kurmak istiyorum fakat daha önce yüklü olan Windows'u sileceğim için Epic Games bozulur mu?
Tekrar baştan kurmak zor geliyor modları.
Öncelikle merhaba Jodie hanım veya Akın bey veya trans Jodie bey neyse konuya gelicek olursak yedekleme yapmadan Windows'u formatlamak bile her şeyi silerken direkt Windows'u silip baştan kurmak dosyalarınız silinmesine sebep olacaktır.

Eğer anladığım doğruysa: Bozulmaz, kurulumdan sonra oyunu tanıtır kolayca oynarsınız. Bir diskte oyun kalır, diğer diske format atarsınız.
Eğer Windows'u alıp A diskinden B diskine kuracaksa direkt taşıyamaz mı? Böylece A diskinden Windows gideceği için yer açılmakla kalmaz dosyalarıda silinmez.

Eğer Windows'u alıp A diskinden B diskine kuracaksa direkt taşıyamaz mı? Böylece A diskinden Windows gideceği için yer açılmakla kalmaz dosyaları da silinmez.

Diskinde 120 GB altı veri varsa onu yeni SSD'ye klonlayıp çalıştığından emin olduktan sonra eski diski silebilir.

Uygulamalar var öyle ama ne kadar düzgün çalışıyor bilemiyorum.
Taşımak yerine A diskinden Windows'u da temizleyebilir. Dediğim gibi B diski boş bir disk ise A diskindekileri oraya aktarıp B diskini çıkarmak veya A diskinde Windows harici dosyalara zarar vermeden Windows'u silmek veya taşımak yapılabilir bence. Direkt Microsoft bile belki bir şey söylemiş olabilir araştırmak lazım.

Uygulamalar System32 gibi yerlere DLL dosyası veya reg dosyası açabiliyorlar bu yüzden formatlarsanız çoğu uygulama düzgün çalışmayacak ya da açılmayacaktır.

Uygulamalar System32 gibi yerlere DLL dosyası veya reg dosyası açabiliyorlar bu yüzden formatlarsanız çoğu uygulama düzgün çalışmayacak ya da açılmayacaktır.
Eğer taşıma işlemi düzgün yapılırsa sorun olmayabilir. Sonuçta çoğu insan PC'sinde 2 tane SSD/HDD kullanıyor ve Wİndows C diskinde olsa bile D'ye kurulanları sorunsuz çalıştırabiliyor.

Geri
Yukarı