Format Sonrası F1-12 Tuşları Çalışmaması

bertel moore

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 7 bilgisayarıma format attırdım. Formattan önce F2 ile ses açabiliyordum, formattan sonra açamaz oldum. Acaba format atan kişi bir yerde hata mı yapti, ses driverı ile alakası var mı bunun? Ne yapmam lazim?

Windows 7 için teknik destek sona erdi. Windows 10 kurmanızı öneriyoruz. Windows 10 gerekli sürücüleri otomatik kuruyor. Sizin yaşadığınız sorun da büyük ihtimal OSD (On-Screen Display) görevi gören sürücünün eksikliği ya da kurulmamış olması.

Hocam peki ne yapmam gerekiyor şuan? Bilgisayarın markası Casper, acaba bu bahsettiginiz surucuyu nereden indirebilirim? Ve surucunun tam olarak baska ismi var mi?

Hocam peki ne yapmam gerekiyor şu an? Bilgisayarın markası Casper, acaba bu bahsettiginiz surucuyu nereden indirebilirim? Ve surucunun tam olarak baska ismi var mi?
ATK Hotkey zımbırtısı ile çalışıyor bunlar.
W8+ buluyor sürücüsünü, istersen W10'a yükselt PC'ni. Dosyaların falan gitmez. W7'ye ısrarlıysan internette Casper hotkey driver arat bulursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı