Format sonrası FPS düşüşü

Bütün sürücüler güncel ancak Intel'in şu son sürücü güncellemesini yaptıktan sonra parlaklık azalmıştı ve arttıramıyordum. Sonra geri aldım sürücüyü. O yüzden o Intel'in sürücüsü güncel değil. Ve hepsini kendi sitesinden indirmeyi deneyeyim.

Arkadaşımızın dediği gibi önce DDU ile sürücüleri kaldırın. Eğer yine çözülmezse dönüş yapın.

Evet kendi sitesinden ve de aygıt yöneticisinden yükledim hepsini.

Uygulamalarım gitmeden sürümünü değiştirme gibi bir şansım var mı?

Driver Booster yanlış driverlar kuruyor ve hazırcılıktır forumdada yasaktır hemen kaldırın. Ve kurduğu driverları silin.

Aynı sorunu bende yaşıyorum anakart değişimi sonrası formatladım ancak FPS değerlerimde bir hayli düşüş var. Bu bahsettiğimiz el ile kurulması gereken sürücüleri özetleyebilir miyiz hocalarım?

Arkadaşımızın dediği gibi önce DDU ile sürücüleri kaldırın. Eğer yine çözülmezse dönüş yapın.

Benim o programla pek ilgim yokta
1. güvenli modda gir diyor, güvenli moda nasıl gireceğim?
2. ben driverı silince ekranın gitmesi falan gerekmez mi?
Driver Booster yanlış driverlar kuruyor ve hazırcılıktır forumdada yasaktır hemen kaldırın. Ve kurduğu driverları silin.

Yok yanlış anlamışsınız siz beni ben Driver Booster'dan kurmadım 😁 Driver Booster'ın neler yaptığını bende biliyorum yanlış anlatmışım galba

1. Güvenli moda girmeden de yapabilirsiniz.
2. Sürücüyü silince ekran 2 saniyeliğine gider ve geri gelir. Görüntü alırsınız her türlü.

1615905253688.png

Ben en üsttekine basarak sildim yeniden yükledim driverları ama hala aynı

Aynı sorunu bende yaşıyorum anakart değişimi sonrası formatladım ancak FPS değerlerimde bir hayli düşüş var. Bu bahsettiğimiz el ile kurulması gereken sürücüleri özetleyebilir miyiz hocalarım?
Anakartın modelini aratarak sitesine gir. Orada işletim sistemine ait çıkan sürücüleri indir. (Bunlar genelde chipset,lan,audio olur)

Geri
Yukarı