Format Sonrası FPS Yükselir mi?

Bu termal macun yenileme sikligi sitenin sürekli görüs ayriligi olan konusu olarak kalacak sanirim, suraya bir bakin bence :)
2012'lerde falan aldigim simdi cocuklarin odasinda olan ve zamaninda bayagi oynadigim i7 3770K ve GTX 960 sistemin termal macunu alindigindan beri hic degismedi mesela ve simdiye kadar tek bir kere bile sicaklik sorunu yasamadim. Haaaa 24 saat oyun oynayip render falan yapacagim diyorsaniz orasi ayri :)
Benim işim oyun ve render hocam. :D

Haha öyle olacak sanırım. Değerlerinizi kontrol edin haftada bir. Ne zaman ki ısı arttı ve performans düştü o zaman sürersiniz termal macunu.

Sistemim
G3250
HD6570
4GB Ram 1600mhz
750 GB HDD
2019 Okul Bitiminde Yeni PC Alacam Beni 1 Sene Daha Etsin İdare. Termal Macunu Hiç Daha Önce Yenilemedim. Fortnite Oynuyorum, Bazen Drop Yemiyor Ama Çoğu Zaman Yiyor Videoları İzliyorum Adamların Benden Daha Düşük Sistemi var Hem Video Çekiyorlar Hem Drop Yemiyorlar Bide Ben PC'ye Boş Boş Birsürü Dosya İndirmiştim Bunlarda FPS Düşüşü Yapar Sanırım

Son düzenleme:
Drop yemenin sebebi 4GB RAM. Arkadaşımda HD6570 ve Core 2 Duo E6550 vardı 4GB RAM aşırı drop oluyordu 6GB RAM'e yükseltti artık drop yok. Daha sonra Xeon E5440 aldı ciddi performans farkı oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı