Format sonrası i3 9100F sistemin yavaşlaması

Red Smoke

Femtopat
Oyun sunucusundan çoğu kişiye virüs bulaştı, bazıları sağlam bilgisayarlardan mining yaptıklarını söylüyor. Haliyle trojan bana da bulaştı, neyse ki formatla kurtuldum. Fakat şimdi de bilgisayarda bir yavaşlama söz konusu var, acaba bilgisayarımdan mining mi yapılıyor? Görev yöneticisi değerlerim yüksek değil ama YouTube gibi platformlarda video çözünürlüğü ayarlarken gecikme söz konusu, sadece YouTube değil, Discord'da bile aynı sorun.

RAM miktarına göz atabilir misin? Bilgisayarım > Özellikler kısmından çok zor ama acaba arıza yaptı da RAM miktarı vs mi düştü diye merak ettim.
hocam şuan çok saçma bir olay yaşanıyor. 240 GB Diskimden 20 GB Kalmış. Şuan steam 110GB Kullanıyor hiçbir oyun yüklememe rağmen. Sadece satın aldığım oyun yükleniyorda kalmış. Steam klasörü 110GB. Kasma sorununun bu yüzden olduğunu düşünüyorum.

Hocam şu an çok saçma bir olay yaşanıyor. 240 GB diskimden 20 GB kalmış. Şu an Steam 110GB kullanıyor hiçbir oyun yüklememe rağmen. Sadece satın aldığım oyun yükleniyorda kalmış. Steam klasörü 110GB. Kasma sorununun bu yüzden olduğunu düşünüyorum.

Yuklediginiz oyunun boyutu ne oyunu kurmadan once oyun için yer ayiriyor zaten.

Geri
Yukarı