Format sonrası internet yavaşlaması

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar bugün USB ile format attım fakat formattan sonra hem bilgisayardan ses gelmiyor hem de internetim aşırı fazla yavaşladı. Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Konu ile alakasız ancak öncelikle 2020/06/28 tarihli BIOS güncellemenizi de yapınız ileride oluşacak muhtemel sorunlar için.

BIOS indirme link'iniz BIOS Sürüm 316

Sorununuzla ilgili olarakta buradan ses kartı sürücünüzü, buradan Wireless sürücünüzü indirip kurun lütfen. Düzelecektir.

Diğer sürücülerinizi de yüklemediyseniz bilgisayarınızın destek sayfasından kendiniz ulaşıp veya buradan belirtirseniz biz de link atabiliriz bu şekilde yükleyin.
Hocam bunları nasıl kuracağım?

Hocam baktımda zaten son sürüm yüklüymüş napıcam ben
Yanlış birşeyler yapıyorsunuz gibi hissediyorum. :) Bilgisayarınıza TeamViewer kurup imzamda yer alan mail adresim üzerinden yazarsanız ID ve password bilgilerini bağlanıp birlikte yapalım. Mail'i gönderdiğinizde buradan yazarsanız kontrol edeyim. Ancak 30-40 dakika kadar yemek yiyeceğim geldiğimde ilgilenebilirim.

Hoc
Yanlış birşeyler yapıyorsunuz gibi hissediyorum. :) Bilgisayarınıza TeamViewer kurup imzamda yer alan mail adresim üzerinden yazarsanız ID ve password bilgilerini bağlanıp birlikte yapalım. Mail'i gönderdiğinizde buradan yazarsanız kontrol edeyim. Ancak 30-40 dakika kadar yemek yiyeceğim geldiğimde ilgilenebilirim.
Hocam o iş biraz sıkıntı bugün olmaz. Siz en iyisi bana detaylıca anlatın, olmazsa yarın makul saatlerde ben size mail atarım birlikte çözeriz. Teşekkürler :)

Hoc

Hocam o iş biraz sıkıntı bugün olmaz. Siz en iyisi bana detaylıca anlatın, olmazsa yarın makul saatlerde ben size mail atarım birlikte çözeriz. Teşekkürler :)
Detaylı anlatacak bir durumu tam olarak gözlemlemeden söyleyemem ki. Sürücülerinizde sıkıntı var eksik olabilir yanlış versiyon olabilir. Bundan dolayı çalışmıyor. Verdiğim linkteki sürücüleri kurduğunuzda çalışması lazım.

Bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisini açınız. Oradan Ağ Başdaştırıcıları bölümüne tıklayınız. Kullandığınız bilgisayarın markasına göre değişiklik gösterebilen internet kartı modeli vardır. Mesela Intel Dual Band Wireless AC 3165 gibi. Üzerine tıklayarak sürücülerinizi güncelleyiniz.
İyi günler dilerim.
Bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisini açınız. Oradan Ağ Bağdaştırıcıları bölümüne tıklayınız. Kullandığınız bilgisayarın markasına göre değişiklik gösterebilen internet kartı modeli vardır. Mesela Intel Dual Band Wireless AC 3165 gibi. Üzerine tıklayarak sürücülerinizi güncelleyiniz.
İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı