Format sonrası internet gidip geliyor

muhammet323

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, format attım dün. Attıktan sonra internet gidip gelmeye başladı. Zaten ben kablo ile bağladım ama kablo ile bağlı olmasına rağmen gidip geliyor.

Arkadaşlar, format attım dün. Attıktan sonra internet gidip gelmeye başladı. Zaten ben kablo ile bağladım ama kablo ile bağlı olmasına rağmen gidip geliyor.

Windows tuşu + X e tıklayın çıkan menüden aygıt yöneticisini seçin çıkan ekranda ağ bağdaştırıcılarını seçin ve kendi Wi-Fi sürücünüze sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştır deyin ve çıkan ekrandan bilgisayarımdaki sürücülere göz at butonuna tıklayın ve çıkan her şeye evet deyip geçin sürücü yüklenecektir.

2. yöntem.
Tekrar sürücüyü güncelleştir ekranına geliyoruz ve sürücüleri otomatik olarak ara butonuna tıklıyoruz kendisi muhtemelen bulacaktır.

Son yöntem.
Sürücüyü web de arayın nasıl arayacağınızı bilmiyorsanız anlatayım.
Aygıt yöneticisinden sürücümüze çift tıklıyoruz ve ayrıntılar bölümüne geliyoruz ve yukarıdan donanım kimliklerini seçiyoruz donanım kimlikleri aşağıda gözükecektir en üsttekini kopyalıyoruz ve webe yapıştırıyoruz ve muhtemelen çıkacaktır sürücüyü indirip kuruyoruz.

Bu yöntemler işe yaramıyorsa Wi-Fi adaptörünüzde sorun olabilir.
Not: Sakın Driver Booster vb kullanmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-06 132420.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-06 132420.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı