Format Sonrası Key Olmadan Windows Nasıl Etkinleşir?

Völf

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Windows 10 Home Key'i dizüstümde nasıl bulabilirim?
Dün Dell Inspiron 3567 FHDB06W41C dizüstü bilgisayarını almış bulunmaktayım. Depodan gidip kendi elimle teslim aldığım için paketi açamadım. Şimdi en son 7 sene önce dizüstü almış biri olarak pek bilgim yok. Benim en son aldığım dizüstünün alt kısmında "Windows 7 Home Tr Serial Key" şeklinde anahtarı mevcut. Fakat bu aldığım dizüstünde böyle şeye rastlamadım. Altında, üstünde, çıkan garanti veya kullanma kılavuzlarında Windows 10 Home etkinleştirme anahtarı yok. Bilgisayarı açtığım zaman Windows 10 yüklü olarak gelmiş fakat ben temiz bir kurulum yapmak istediğim zaman nasıl etkinleştireceğim? Bu etkinleştirme anahtarını nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft hesabınıza lisansınız aktarılır. Format atıldığı durumda, Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınızda Windows etkinleşir.

@TerabyteForever, yorum için teşekkür ederim fakat korsanla alakam yok. Zaten parasını verip Windows 10 Home yüklü versiyonunu aldım. 1600 küsür verip Freedos olan versiyonunu alabilir, kendim yükleyebilirdim. Asım Bey'in dediğini gibi formattan sonra göreceğiz anlaşılan. İlk bilgisayarı açarken sorduğu Windows hesabıyla gireceğim ve etkinleşecek büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı