Format sonrası neler yapılmalı?

plexies

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarıma format attım birkaç sorunum var, yardım ederseniz sevinirim.
Ekran alıntısı aracı format atmadan önce kullanışlı basitti şu anda kötü ve kullanışsız sanırım eski versiyonu geldi nasıl güncelleyebilirim?
Driverların güncel olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
AMD ekran kartı için FPS düzeltme amaçlı ayarlarını nasıl yapmam lazım?
En iyi antivirüs hangisidir Kaspersky yeterli midir?

Merhabalar, bilgisayarıma format attım birkaç sorunum var, yardım ederseniz sevinirim.
Ekran alıntısı aracı format atmadan önce kullanışlı basitti şu anda kötü ve kullanışsız sanırım eski versiyonu geldi nasıl güncelleyebilirim?

Driverleri sitesinden yükleyin.
Driver booster Kullanmayın!

Technopat'ın bununla ilgili bir videosu var. Lütfen konu açmadan önce araştırmalarınızı yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-Driverler için DriverPack Solution | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin sitesinden driverpackı indirebilirsin PC için en uygun driverleri bulup kurulumunu hazırlıyor.

2-FPS düzeltme derken ne demek istediğinizi anlamadım FPS yükseltme olabilir mi?

3- Kaspersky kullandım şu anda da kullanıyorum öneririm.

Sürücüleri el ile sitelerinden kur.
W10 kullanıyorsan antivirüs'e gerek yok bence. Windows defender'ın gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.
FPS ayarları için Radeon performans ayarları yazıp uygulayabilirsiniz google'dan.

1-Driverler için DriverPack Solution | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin sitesinden driverpackı indirebilirsin PC için en uygun driverleri bulup kurulumunu hazırlıyor.

2-FPS düzeltme derken ne demek istediğinizi anlamadım FPS yükseltme olabilir mi?

3- Kaspersky kullandım şu anda da kullanıyorum öneririm.
Sürücü güncelleştirmesi için 3. parti uygulamalar, saçma sapan yüklemeler yaparak sistemi kararsız hâle getirebilir. Tavsiye etmiyoruz. Sürücüler elle yüklenmeli.

Sürücüler için 3. parti yazılım kullanmayı doğru bulmuyorum. Windows 10 zaten çoğunu otomatik buluyor. Kalanları da elle bulmak zor değil.

Hocam benim tercihim bu yazılımdan yana her format attığımda bunu kullanırım ama sizin tercihiniz farklı olabilir ellede bulunuyor Windows Update'den de yapılabilir ama pratiklik açısından benim tercihim budur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı