Format sonrası NVIDIA sürücüleri kurulmalı mı?

WGuney

Centipat
Arkadaşlar M.2 SSD alıp format atmak istiyorum, Windows'u kurunca ekran kartı için "NVIDIA" ayrıyeten bir şeyler kurulması gerekiyor mu? Experience gibi yoksa her şey Windows kurulunca hallolur mu?

Sürücülerin güncellenmesi gerekiyor. Ekran kartı ve chipseti güncelleseniz yeter. NVIDIA için GeForce Experience kullanılabilir.

Hocam ekran kartınız modern bir ekran kartı ve doğru işletim sistemini kullanıyorsanız büyük ihtimalle otomatik olarak yükleyecektir. Ama yüklemez ise ekran kartı modelini öğrenin ve format atacağınız USB'nin içine ekstra olarak Driver'ı atın. Bu arada kurarken Geforce Experince gibi şeyler gerekli değil ama isterseniz kurabilirsiniz sonradan.

Hocam ekran kartınız modern bir ekran kartı ve doğru işletim sistemini kullanıyorsanız büyük ihtimalle otomatik olarak yükleyecektir. Ama yüklemez ise ekran kartı modelini öğrenin ve format atacağınız USB'nin içine ekstra olarak Driver'ı atın. Bu arada kurarken GeForce Experience gibi şeyler gerekli değil ama isterseniz kurabilirsiniz sonradan.

Evet Windows kendisi yüklüyor fakat en son çıkanı değil.

Geri
Yukarı