Çözüldü Format sonrası Samsung Account hesabı nasıl sıfırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TRamoG

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir tanıdıktan Samsung telefon aldım. telefonda Samsung Account hesabı açıkmış ve öyle sıfırlamış şimdi de sifresini filan hatırlamıyor. telefonda açılışta şifre soruyor, onu nasıl kullanır hale getirebiliriz, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bir tanıdıktan Samsung telefon aldım. Telefonda Samsung Account hesabı açıkmış ve öyle sıfırlamış şimdi de sifresini filan hatırlamıyor. Telefonda açılışta şifre soruyor, onu nasıl kullanır hale getirebiliriz, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kanka ben de aynı sorunu yaşamıştım. Almanya'daki akrabam bana Samsung telefon göndermişti. 1 tane bilgisayar lazım olacak 1 tane uygulama vardı adını unuttum indiriyorum telefonu PC'ye bağlayıp uygulamayı açınca telefonun acil numara yerine bilgisayar ekranında gösterdiği numaraları yazıyorduk. Direkt telefon kurulum bitmiş şekilde sana geliyordu. Hiçbir Samsung'ya da zamanında telefona eşleştirilen Gmail'i falan yazmana gerek kalmıyordu. Bu şekilde rahatça kullana biliyordum. YouTube yaz büyük ihtimal ile bulursun uygulamayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ben de aynı sorunu yaşamıştım. Almanya'daki akrabam bana Samsung telefon göndermişti. 1 tane bilgisayar lazım olacak 1 tane uygulama vardı adını unuttum indiriyorum telefonu PC'ye bağlayıp uygulamayı açınca telefonun acil numara yerine bilgisayar ekranında gösterdiği numaraları yazıyorduk. Direkt telefon kurulum bitmiş şekilde sana geliyordu. Hiçbir Samsung'ya da zamanında telefona eşleştirilen Gmail'i falan yazmana gerek kalmıyordu. Bu şekilde rahatça kullana biliyordum. YouTube yaz büyük ihtimal ile bulursun uygulamayı.

Tamam kanka araştırırım başka bir yol bulan bilen olursa yazarsa sevinirim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı