Format sonrası sistem programları nasıl yüklenir?

Batuhan46

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün Win7'den Win10'a geçiş yaptım. Bugün oyun oynarken bir anda mavi ekran hatası verdi. Bende format attım Windows'a ait olan özellikle. Dosyalarım hariç her şey silindi. Laptopum Dell N5110. Bilgisayarda Dell'e ait çok güzel uygulamalar vardı, hepsi gitti. Bunları geri getirmek için internette dolandım ve Dell'in sitesinde SupportAssist'i gördüm. Bende indirdim. Beni bir siteye aktardı ve burada tüm driverlar var ama programlardan bazıları yok. Buradan bilgisayarım için en iyi driverları ara dediğim zaman;
No driver updates found. Your system has the most recent updates.
diye bir yazı çıkıyor. Ama driverları indirip kurarken hiç bir sorun yaşamıyorum. BIOS güncellemeli miyim? Bilgisayarı bozmaktan korkuyorum. Yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten sürücülerin güncel olduğu yazıyor kalın yazdığınız yazıda. Dell'in programlarını mı geri getirmek istiyorsunuz?
Evet ama maalesef çoğu uygulama Windows 10'da çalışıyormuş. Kurtarabildiklerimi kurtardım. Asıl sorum ise BIOS güncellemesi miyim? Çünkü internette aradığım zaman 2013 yılından kalma bir BIOS güncellemesi var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı