Format sonrası sistem yavaşladı

Sadeceİnsan

Femtopat
Merhabalar, bir karar ile birlikte bilgisayarıma format attım.

-Format attım fakat PC daha yavaş oldu.
-Tüm ayarları yaptım, ((yüksek performans, ve diğer ayarlar))
-Sürücülerimi Driver Booster 8 ile güncelledim. ((her zaman kullandığım bir uygulama))

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Verdiğiniz cihaz modeline göre BIOS sürümünüz eski durumda. Burada ki linkten son sürüm BIOS'u indirip güncelleyin.
Sistemi temiz kurulup yaptıktan sonra Burada ki linkten cihazına ait sürücüleri indirebilirsin. Tarihlerine dikkat ederek son sürümlerine güncelle.

Verdiğiniz cihaz modeline göre BIOS sürümünüz eski durumda. Burada ki linkten son sürüm BIOS'u indirip güncelleyin.
Sistemi temiz kurulup yaptıktan sonra Burada ki linkten cihazına ait sürücüleri indirebilirsin. Tarihlerine dikkat ederek son sürümlerine güncelle.
Teşekkür ederim, sorun çıkarsa bana yardımcı olursunuz değilmi?
O uygulamanın yukledığı driverleri nasıl silerim uygulama llinki varmı
Sizi biraz yoruyorum ama, hepsini yükleyeceğim dimi?
1634834245128.png

burada neye basmam gerekiyor
1634834307962.png

Teşekkür ederim, sorun çıkarsa bana yardımcı olursunuz değilmi?

O uygulamanın yukledığı driverleri nasıl silerim uygulama llinki varmı

Sizi biraz yoruyorum ama, hepsini yükleyeceğim dimi?Eki Görüntüle 1194731
Hayır hepsini yüklemeyeceksiniz. Oradan Yonga Seti ve Ses sürücünü indirmen yeterli. Geri kalanları Windows Update yaparken güncel sürümlerini indiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı